• Naujienlaiškis
 • Tarptautiniai ryšiai

   

  VDA disponuoja studija Cite Internationale des Arts - Tarptautiniame menų miestelyje Paryžiuje (nuotraukoje - ilgas stačiakampis pastatas žalsvu stogu ant dešiniojo Senos upes kranto). 

  Studija yra atvira tiek profesionaliems Lietuvos architektams, dailininkams, dizaineriams, fotografams, kinematografininkams, kompozitoriams, muzikams, šokėjams, dailėtyrininkams ir muzikologams, tiek šių specialybių studentams. 

  Studija (35 kv. m, visi patogumai, viryklė, keičiama patalynė) naudotis galima ne trumpiau kaip 1 mėnesį, bet ne ilgiau kaip metus. Vienu metu studijoje gali gyventi ne daugiau kaip 2 asmenys (tik vienas iš jų būtinai turi būti menininkas/menotyrininkas).

  Nuoma: 495 Eurų/mėnesį 1 asmeniui + papildomi įkainiai (nuo 2019 m. sausio 1d.). Už papildomą mokestį galima gauti pianiną, audimo stakles, naudotis fotolaboratorija, grafikos dirbtuvėmis, ekspozicine Miestelio erdve, parkuoti automobilį vidiniame kieme. 

  Norintys pasinaudoti studija rašo prašymą VDA Rektoriui (nurodydami pageidaujamą darbo studijoje laiką), įteikia jį VDA Tarptautinių ryšių skyriui kartu su gyvenimo aprašymu (prancūzų ar anglų kalba) ir tokiu būdu stoja į "gyvą" eilę. Paprastai išvykti galima ne anksčiau kaip po pusės metų nuo prašymo įteikimo.
  Vizitą susiderinę ir patvirtinę asmenys turi pateikti CV, portfolio ir užpildyti anketą studijos atstovams.

  Praktiniai patarimai reziduojantiems

  2018-2019 m. atvykimo ir išvykimo datos

  2020 m. atvykimo ir išvykimo datos


  Studijos adresas: 
  Cite Internationale des Arts 
  18, rue de L’hotel de Ville 75180, Paris Cedex 04 
  Tel. +33 01 42 787172, faks. +33 01 42 784054