VDA studentai yra kviečiami teikti paraiškas ir dalyvauti dirbtuvėse ,,Vaporwave anatomija", kurios vyks balandžio 20-23 dienomis, VDA Vilniaus fakultete. Dirbtuvės vyks anglų kalba, nes jose taip pat dalyvaus kitų NordPLUS tinklo akademijų ir universitetų studentai, o jas ves VDA doktorantas Vygintas Orlovas bei menininkai iš Estijos: Olivia Verev ir Robin Nõgisto.
 

Apie dirbtuves

Paviršiuje vaporwave yra elektroninės muzikos mikro-žanras ir memas, tačiau kertinės idėjos sudarančios vaporwave yra tam tikras kritinis požiūris į muzikos industriją ir meno kūrimo procesus.
Dirbtuvių siekis - suteikti išplėstinių žinių apie vaporwave ištakas, kertines idėjas, veikimo strategijas ir metodus. Dirbtuvių metu bus siekiama pritaikyti šias žinias bendro dirbtuvių dalyvių muzikinio albumo sukūrimui ir sklaidai.
Siekiant šio tikslo dirbtuvių metu taip pat bus glaustai pristatomi programų AudacityGimp ir AVID Media Composer|First naudojimosi pagrindai.

Daugiau apie vaporwave galite sužinoti šiame tinklaraštyje;
Bei šiame grojaraštyje.
 

Planuojama dirbtuvių eiga

Dirbtuves planuojama pradėti balandžio 20 d., 17 val., nuo diskusijos ir glausto pristatymo apie vaporwave ištakas ir lauką, kuriame jis susiformavo, bei naudojamų įrankių ir strategijų aptarimo. Vėliau pasiskirstysime grupėmis pagal interesų laukus: šaltinių paieškos, garso apdirbimo, vaizdo apdirbimo, video apdirbimo bei konceptualizavimo.

Balandžio 21 d. Pradėsime glaustais įvadais į AudacityGimp ir AVID Media Composer|First naudojimąsi, o tada pradėsime hackathon tipo dirbtuves, kad sukurti bendrą albumą. Priklausomai nuo darbų eigos dirbtuvės gali tęstis iki balandžio 23 d. vakaro kuomet reikės užbaigti leidinį.
 

Paraiška

Jei norite dalyvauti dirbtuvėse, siųskite laišką (trumpą motyvaciją bei nuorodą į jūsų kūrinius, kurie galėtų būti susiję su dirbtuvėmis) adresu vygintas.o@gmail.com
 

Paraiškas galima teikti iki 2018 m. balandžio 11 d. imtinai.
Atrinkti studentai bus informuoti el. paštu balandžio 13 d.
 

* Visi dalyviai į dirbtuves turi atsinešti nešiojamąjį kompiuterį. Tie, kurie nori dirbti garso apdirbimo srityje, taip pat turi atsinešti ausines. Tie, kurie nori dirbti video apdirbimo srityje, turi turėti 8 GB operatyviosios atminties nešiojamajame kompiuteryje arba kitą video apdirbimo programą.

* Šios dirbtuvės yra VDA doktorantų parodos ,,Mokslas ir gyvenimas" dalis.