Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai dalinamės VIZUALIŲJŲ KOMUNIKACIJŲ DIZAINO MAGISTRANTŲ TIPOGRAFINIU PROJEKTU sukurtu interpretuojant Gedimino laiškų turinį šiuolaikiniame kontekste (projekto vadovė prof. Aušra Lisauskienė).
Pirmą kartą šis tipografinis projektas pristatytas vasario viduryje, Studijų mugės metu, sulaukė didelio lankytojų susidomėjimo.

Apie kūrybinį procesą ir projekto idėjas magistrantai pasakoja:
Kotryna Abromaitytė: „Kuriant projektą buvo įdomu atrasti, kaip viduramžių problemos pakeitė išvaizdą ir XXI a. vis dar egzistuoja kitokia forma. Šiame projekte į kultūrinės asimiliacijos, tautos identiteto kitimo problematiką buvo pažvelgta iš tipografinės perspektyvos, taip bandant įžvelgti kaip šrifte atsikartoja kultūrinio kismo aspektai.“ 
Lukas Gelumbauskas: „Gedimino laiške „Visiems krikščioniams“ atsispindi Gedimino siekis vienyti krikščionybę ir jungti skirtingas žmonių, darbininkų, dvasininkų bei gyventojų grupes. Vizualinis išpildymas remiasi ta pačia koncepcija, tipografiniu ir piktograminių elementų jungimas, kuriamas įterpiant patį žiūrovą, kurio pagalba interaktyviu būdu galimas matomų krikščioniškųjų vizualių elementų grupavimas į vieną tvirtą objektą, atskleidžiantį aiškų turinį ir tikslą. Interaktyvus objektų jungimas ekrane yra sudėtingas ir sujungti elementus reikia nemažai pastangų bei laiko, tokiu būdu siekiant perteikti sudėtingą siekį sujungti krikščioniškojo kelio elementus Gedimino laikais“
Deividas Kačiušis: „Pačioje pradžioje, iš skirtingų krypčių susibūrimo vietose, natūraliu būdu formuojasi dinamiški laiko ir judėjimo krypties keliai, kurie veikia tarsi pirminis sostinės, kaip centro formavimosi procesas. Trumpi ir laiko atžvilgiu itin irūs takeliai virsta pastoviais ir nuolat tarpusavyje susikertančiais raizginiais. Šių, jau kiek stabilesnių, bet vis dar dinamiškų kelių tarpusavio susikirtimo vietose formuojasi naujos prasmės, idėjos ir reikšmės. Tai kas buvo atskira tampa vieninga visuma ir dėmesio centru. Auga pirminės, stabilios, statiškos ir ilgalaikės struktūros. Šiai dinamikai ir transformacijai itin svarbu ne tik laikas, bet ir erdvė, o dėmesį patraukiantys garsai žymi kiekvieno sostinės formavimuisi svarbaus proceso pradžią.“