• Naujienlaiškis
 • _ 10° C _ Jungtinė Grafinio dizaino katedros 4 kurso studenčių paroda Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centre (Žirmūnų g. 1B, Vilnius)

  10 - šis skaičius reprezentuoja dešimt grafinio dizaino studenčių, kurios kurdamos atskirai, bet judėdamos ta pačia laisvės ir saviraiškos kryptimi, sumanė drauge surengti kūrybinę parodą.
  º - laipsnis šiuo atveju matuoja ne temperatūrą, o išsilavinimą - grafinio dizaino bakalauro laipsnį.
  C - CREATORS - tiesioginė nuoroda į kūrybiškumą, novatoriškumą, unikalumą bei vidinio pasaulio vizualizavimą grafinėmis/tapybinėmis priemonėmis

  _ D A L Y V Ė S _
  Diana Paulauskaitė
  Greta Laisonaitė
  Karina Surpina
  Laura Vaičiulytė
  Martyna Jasiūnaitė
  Modesta Žemgulytė
  Monika Vosyliūtė
  Sonata Sušinskaitė
  Ugnė Balčiūnaitė
  Violeta Mackialo

  _ A P R A Š Y M A S _
  10ºC - temperatūra nei žema, nei aukšta; nei šilta, nei šalta. Tai - tarpinė būsena, kitimas, persimainymas. Šioje būsenoje dabar esame ir mes - jaunos kūrėjos, dar tik bandančios apšilti kojas. Nepaisant to, kad geografiškai, politiškai ir aukštojo mokslo prasme gyvename toje pačioje aplinkoje, kiekvienos iš mūsų temperatūra (temperamentas ir kūryba) vis kitokia, unikali ir skirtinga, artikuliuojanti skirtingas patirtis ir potyrius.
  Ši paroda pasakoja apie mūsų kūrybinę kasdienybę, temperatūrą, būsenas ir jų įvairovę. Apie tai, kaip skirtingai mes jaučiame, suvokiame ir matome pasaulį, bei kokius naujus pasaulius kuriame savo darbuose. Ši paroda - tai tarpinė, bet svarbi stotelė mūsų kūrybiniame kelyje, kuriame klausimų, žinoma, daugiau nei atsakymų.

  Žirmūnų g. 1B