• Naujienlaiškis
 • „Kūrybingumas – tai sugebėjimas atrasti klausimą, kuris dar niekada nebuvo paklaustas. Jei kūrėjas iškelia unikalų klausimą, atsakymai į jį taip pat bus unikalūs“ – Kenya Hara, Designing Design.

           „¿Dizai№ procesai?“.

  Parodoje siekiama atskleisti kūrybos užkulisius – parodyti ne tik galutinį rezultatą, bet ir analitinių bei intuityvių kūrybos procesų sintezę. Parodos lankytojai kviečiami pažvelgti ne tik į estetinę dizaino pusę, bet ir apmastyti kaip socialinės, psichologinės, ekologinės ir kt. problemos gali būti sprendžiamos dizaino pagalba. Eksponatai inicijuoja naujus klausimus ir diskusijas, apie problemas, kurios paliečia daugumą, bet retai būna tinkamai iškomunikuotos.

  ATIDARYMAS SAUSIO 22 dieną 17 val.

  PARODA VYKS VDA GALERIJOJE “AKADEMIJA” nuo 2018 01 22 – 02 03 d. 17 val.

  Parodoje dalyvauja 

   Lukas Avėnas, Milda Karpavičiūtė, Justina Muščinskaitė, Simonas Palovis, Aurelija Andziulytė, Gražina Bočkutė, Živilė Čepulytė, Andrius Jacunskas, Emilija Knyzelytė, Marcelė Kuliešiūtė, Ignas Kuncevičius, Pilypas Savickas, Samanta Skridlaitė, Danil Ščepanov, Laurynas Vaitkus, Motiejus Valančius, Barbora Žilinskaitė, Gabrielė Žilinskaitė, Gaudutė Žilytė.

  Parodos kuratorius Juozas Brundza

  Parodos foto galerija

  Facebook