• Naujienlaiškis
 • Vilniaus dailės akademijos studentų atstovybė - Akademijos studentus vienijanti organizacija, siekianti užtikrinti, kad Akademijos studentų studijos būtų kokybiškesnės, sklandesnės ir visapusiškesnės.

  Atstovaudama Vilniaus dailės akademijos studentus VDA SA siekia sukurti tinkamiausias sąlygas kiekvieno studento individualiam ir kolektyviniam akademiniam gyvenimui bei saviraiškai, rūpinasi studentiškos kultūros ir bendruomenės savarankiškumo puoselėjimu studentų tarpe.

  Prie VDA SA prisijungę studentai pasiryžta atstovauti ir ginti Akademijos studentų teises ir interesus bei kurti tinkamiausias sąlygas kiekvieno studento individualiai saviraiškai bei gabumams puoselėti. VDA SA veikla apima platų spektrą: atstovybės nariai dalyvauja VDA valdymo institucijose, tobulindami studijų procesą ir studijų aplinką, organizuoja renginius, konferencijas, kuria ir prisideda prie įvairių projektų, suteikia visą studijų metu reikalingą informaciją apie studijas bei kultūrinį gyvenimą už Akademijos ribų, bendradarbiauja su kitų aukštųjų mokyklų studentais bei organizacijomis, rūpinasi per tarptautinių mainų programas atvykusių studentų integracija į Akademijos bendruomenę, siekia didinti Akademijos ir jos studentų žinomumą.

  VDA SA veikia visuose Akademijos fakultetuose.

  Visi norintys prisijungti prie VDA SA kviečiami kreiptis elektroniniu paštu sa@vda.lt arba susisiekti su atstovybe jų Facebook paskyroje

  Kontaktai