• Naujienlaiškis
 • Projektinė veikla

  Jaunųjų architektų kūrybos parodų „Modernios architektūros forma“ ciklas

  Projekto būsena Užbaigta
  Skirtas finansavimas 12,000.00
  Atsakingas asmuo Marius Pranas Šaliamoras
  Projekto veiklų įgyvendinimo trukmė 2017.06.10 – 2017.12.10

  APIE PROJEKTĄ

  Jaunųjų architektų kūrybos parodų „Modernios architektūros forma“ ciklas – tai dviejų etapų projektas. Projektas – skirtas Lietuvos regionų jaunimo ugdymui ir kultūros prieinamumo didinimui. Tai tęstinis projektas skatinantis Lietuviškos kultūros sklaidą šalyje bei užsienyje. Pirmasis etapas: pasižymi socialiai interakciniu charakteriu.  Planuojamas diskusijų su visuomene  ciklas ir parodos „Modernios architektūros forma“ pristatymai regionuose. Vykdomas bendradarbiaujant su savivaldybėmis ir Lietuvos architektų sąjunga. Antras etapas: šiuolaikinės Lietuvos architektūros formų ir praktikų parodos tarptautinis pristatymas. Vykdomas bendradarbiaujant su Lenkijos, Danijos, Švedijos ir Norvegijos aukštosiomis meno mokyklomis.Jaunųjų architektų kūrybos paroda "Modernios architektūros forma" bus pristatyta  Lenkijoje, Danijoje, Švedijoje ir Norvegijoje.   

  TIKSLAS

  Pristatyti Lietuvos jaunųjų architektų kūrybą Lietuvos regionų gyventojams. Diskusijų metu skatinti socialines iniciatyvas susijusias su architektūrinės aplinkos formavimo klausimais. Pristatyti Lietuvos jaunųjų architektų kūrybą tarptautiniame kontekste. Pratęsti bendradarbiavimą pradėtą 2014 metais. Kuomet parodos kuratoriai Baltijos jūros regiono šalyse pristatė jaunųjų Lietuvos architektų kūrybos parodų ciklą bei vedė seminarus.

  TIKSLINĖ GRUPĖ

  Lietuvos regionų visuomenė. Baltijos Jūros regiono aukštųjų meno mokyklų akademinės ir profesinės bendruomenės.

  NUMATOMI DALYVIAI

  Jaunieji menininkai, architektai, parodos kuratoriai, leidinio sudarytojai, Lietuvos regionų gyventojai. Baltijos Jūros regiono aukštųjų meno mokyklų akademinės ir profesinės bendruomenės.