SVARBU - kultūros taryba skelbia II-ojo finansavimo etapo konkursus

Siekdama užtikrinti kultūrinių ir kūrybinių veiklų tęstinumą šalyje, Lietuvos kultūros taryba skelbia antrojo 2021 m. kultūros projektų finansavimo etapo konkursus. Skelbiami visų meno sričių, 4 kultūros programų ir Tolygios kultūrinės raidos regionuose finansavimo konkursai. Kultūros ir meno projektų paraiškų laukiama iki balandžio 29 d. (imtinai).

Prieš teikiant paraišką kultūros tarybai, prašome susipažinti su atnaujintu VDA Projektų rengimo ir administravimo tvarkos Aprašu (2021 metų redakcija) ir atsiųsti Prašymą pildyti paraišką bei preliminarią pačią paraišką su sąmata VDA projektų skyriui. Dokumentų lauksime iki balandžio 25 d. (imtinai).

Bendrosios rekomendacijos

Lietuvos kultūros taryba skatina paraiškų teikėjus paraiškas rengti remiantis dabartine epidemiologine situacija ir prognozėmis. Primygtinai rekomenduojama veiklas planuoti lanksčiai, t. y. numatant alternatyvius įgyvendinimo scenarijus bei formas, nereikalaujančias gyvo kontakto su dalyviais ir žiūrovais, kad projektus būtų galima įgyvendinti šiais metais. Taip pat rekomenduojama artimiausioje ateityje neplanuoti tarptautinio ar nacionalinio mobilumo projektų.

Paraiškos priimamos tik elektroniniu būdu, per „Lietuvos kultūros tarybos Elektroninės kultūros ir meno projektų valdymo sistemą“. Jei jau esate užsiregistravę sistemoje, iš naujo registruotis nebereikia, užtenka prisijungti. 

Projektų teikėjai kviečiami susipažinti su atnaujinta „Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairių“ redakcija, atidžiai įsigilinti į  meno sričių ir kultūros programų finansavimo sąlygas ir kilus klausimams kreiptis į Lietuvos kultūros tarybos sričių ir programų kuratorius. 

Pilna naujiena LKT puslapyje.