• Naujienlaiškis
 • Kvietimas teikti paraiškas Šiaurės ir Baltijos šalių kultūrinio mobilumo programai

  Lietuvos menininkai ir meno bei kultūros sričių darbuotojai kviečiami teikti paraiškas Šiaurės ir Baltijos šalių kultūrinio mobilumo programoms. 

  Kultūros ir meno programa:

  Programa skatina Šiaurės šalių bendradarbiavimą, pasitelkiant meną ir kultūrą. Pagrindinis programos tikslas yra skatinti ir remti inovatyvius, aukšto meninio ir kultūrinio lygio projektus, atskleidžiančius bei išryškinančius Šiaurės regiono įvairiapusiškumą ir tvarumą.

  Daugiau apie programą skaitykite čia.

  Paraiškos teikiamos iki 2018 m. rugsėjo 20 d.

  Trumpalaikio bendradarbiavimo progama:

  Pagrindinė ryšių kūrimo/ bendradarbiavimo veiklų idėja yra suteikti sąlygas Šiaurės ir Baltijos regionuose dirbantiems ar kuriantiems meno ir kultūros sričių atstovams dirbti kartu, stiprinti tarpusavio partnerystes ir suteikti galimybę mokytis vieniems iš kitų. Programa suteikia galimybę bendradarbiauti iki vienerių metų.

  Daugiau apie programą skaitykite čia.

  Paraiškos teikiamos iki 2018 m. rugsėjo 27 d.

  Planuojantiems teikti paraiškas kultūrinio mobilumo programai teikiamos individualios konsultacijos. Konsultacijos vyks rugpjūčio 30 d. Konsultacijų vieta: Didžioji g. 5, IV a. salėje, laikas: nuo 11 val. Laiką prašome rezervuoti iki rugpjūčio 28 d. el.paštu: gabriele@norden.lt

  Daugiau informacijos rasite čia.