VDA Kauno fakulteto Grafikos katedros, Taikomosios grafikos bakalauro studijų programos absolventės Ievos Stankutės knyga „Apie bambą“ (eng. „About the Belly Button“) pateko į vieno svarbiausių knygos meno konkursų pasaulyje „Luma Rencontres Dummy Book Award Arles 2020“ šių metų nepublikuotų knygų projektų finalininkų sąrašą.
„Apie bambą“ yra Ievos Stankutės baigiamasis bakalauro darbas, sukurtas 2020 m. Darbo vadovas doc. Gintaras Česonis.

Kviečiame „pavartyti“ knygą „Apie bambą“
 

Metai nenustoja džiuginę netikėtais pranešimais: Ievos Stankutės knyga "Apie bambą" vieno svarbiausių knygos meno konkursų Pasaulyje (LUMA RENCONTRES DUMMY BOOK AWARD ARLES 2020) finalininkė. Idėja gimusi ir išaugusi kartu su gyvenimą iš esmės pakeitusiu vaikeliu. Idėja įgavo knygos formą karantino metu, kada atrodo visos paslaugos ir dirbtuvės buvo arba uždarytos arba sunkiai pasiekiamos. Knyga sukurta studijų proceso metu kaip baigiamasis bakalauro darbas VDA Kauno fakultete, įvertinta geriausiai kaip leido vertinimo skalė. Džiaugtis norisi kaip niekada - už autorę, akademiją, visus lydėjusius link rezultato, ypač arčiausiai buvusius ir besąlygiškai palaikiusius. Kaip darbo vadovui norisi dėkoti už ypatingą, kūrybingą ir ne bet kokių rezultatų siekiantį išskirtinį procesą. Ir kas svarbiausia - tarp finalininkų ne vienas tikrai gerai žinomas ir įsitvirtinęs vardas.

Viskas, einu džiaugtis!

VDA Kauno fakulteto Grafikos katedros dėstytojas doc. Gintaras Česonis

Iš 94 pateiktų projektų yra atrinkti 20, iš kurių lapkričio 10 d. bus išrinktas laimėtojas. Laimėjusio projekto įgyvendinimui bus skiriamas 25 tūkstančių eurų prizinis fondas. Laimėtojo projektas taip pat bus eksponuojamas mugės „Paris Photo“ metu.

Sveikiname ir linkime Ievai kuo didžiausios sėkmės!