• Naujienlaiškis
 • Sausio 23 d. „Aukštųjų mokyklų mugėje“ Vilniaus dailės akademijos (VDA) Kauno fakulteto dėstytojai ir studentai pasitiko visus besidominčius studijomis VDA ir kvietė išbandyti stendą-labirintą „Studijų kelias“.

  Ši stendo idėja kilo Vilniaus fakulteto Interjero dizaino katedros antrakursiams Saulei Andriulytei, Karoliui Skirtunui ir Evitai Šupienytei. Antro kurso studentai projektavimo dalyko, paremto learning by doing principu, metu gavo užduotį sukurti VDA stendo studijų mugėje koncepciją. Įvertinę asmenines patirtis, studentų atstovybės, studijų ir komunikacijos skyrių pastebėjimus, jaunieji interjero dizaineriai pasiūlė 8 grupinius projektus – erdvinius, funkcinius ir estetinius stendo sprendimus.

  Pasirinkus projektą „Studijų kelias“, visi kurso studentai toliau tobulino stendą ir sėkmingai išsprendė jo realizacijos problemas. Savo ir dėstytojų rankomis (ir kojomis) stendas buvo pagamintas, sumontuotas ir pirmąkart eksponuotas „Aukštųjų mokyklų mugėje“ Kaune. Idėjomis ir darbu prie stendo realizacijos taip pat prisidėjo studentai Gabrielė Girdauskaitė, Samanta Kajėnaitė, Deimilė Mikelionytė, Airė Romaškevičiūtė, Margarita Stanulevičiūtė, Ieva Stripeikaitė ir Agnė Šedytė. Jiems talkino dėstytojai doc. Saulius Vingras, doc. Dalius Striukas, doc. Audrius Dimavičius ir doc. Rokas Kilčiauskas.

  Visus mugės „Studijos 2020“, vyksiančios vasario 6-7 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, lankytojus kviečiame aplankyti Akademijos stendą ir išmėginti „Studijų kelią“. Čia sutiksite studentus ir dėstytojus, kurie supažindins su studijų Akademijoje kasdienybe, papasakos apie studentų mainų galimybes užsienyje, pristatys karjeros galimybes meno ir kūrybinių industrijų srityse. Tai puiki proga gauti patarimų iš VDA studentų bei iš pirmų lūpų išgirsti istorijas apie studentišką gyvenimą Akademijoje.

  Naujos VDA bakalauro studijų programos „4D meno objektai“ atstovai studijų mugės „Steam“ erdvėje pademonstruos keturių dimensijų video instaliaciją. Įžengę į interaktyvaus ekrano zoną lankytojai matys save skirtingame laike vienu metu. Taip pat bus demonstruojamas skaitmeninis lipdymas zbrush programa. Vienas iš modelių bus spausdinamas 3D spausdintuvu.

  Iki pasimatymo vasario 6-7 d. mugėje „Litexpo“!