• Naujienlaiškis
 • VDA Kostiumo dizaino katedros absolventės Goda Narijauskaitė, Austėja-Marija Jaščaninaitė ir Rimantė Rimgailaitė dalyvauja 2018 m. spalio 18 d. LITEXPO parodų rūmuose atidarytoje 27-oji tarptautinėje specializuotoje aprangos, tekstilės ir inovacijų parodoje BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS 2018.

  Parodos ekspizicijų  stende 5.A09LT G. Narijauskaitė pristato savo naujojo aksesuarų prekės ženklo „Make Heads Turn“ autorinių akinių kolekciją ,,SuperNormal”, A. Marija Jaščaninaitė demonstruoja parodoje ,,Skrydis Nr.13 didelio žiūrovų dėmesio sulaukusią bakalauro baigiamojo darbo kolekciją ,, (ne)Tobula”, o R. Rimgailė eksponuoja sėkmingu profesiniu startu tapusią kolekciją ,,Narcizas- ne tik gėlė”. Ant jaunųjų dizainerių podiumo sėkmingai savo kolekciją parodė bakalaurė Ieva Šlaičiūnaitė

  Šių metų paroda išskirtinai turininga: profesionalai  diskutavo apie aprangos ir tekstilės pramonės raidos perspektyvas ir iššūkius, o pilnutėlėse salėse vyko net  dvi aktualios konferencijos. Viena jų -,, Sumanios gamybos technologijos aprangos ir tekstilės sektoriuje” skirta gamintojams, o tarptautinė  ,,Driving Fashion Business: What Matters Tomorrow”-mados kūrėjams. Pranešimus skaitė ne tik Lietuvoje garsūs mokslininkai bei tendencijų numatymo specialistai, bet ir  vienos garsiausių mados prognozavimo agentūrų ,, Carlin Creative” verslo vystymo specialistė Pavina Souvanlasy. 

  Parodoje apstu edukacinių, foto parodų bei naujausių sezoninių kokekcijų pristatymų. Tvarumas ir ekologija vis dar aktuali ir viena pagrindinių temų trijų dienų parodos maratone. Parodą atidarė ir aplankė Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas p. Saulius Skvernelis, Lietuvos Respublikos Ūkio viceministras p. Gintaras Vilda, Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos LATIA prezidentas p.Kęstutis Daukšys, LR seimo nariai, užsienio šalių ambasadoriai ir kiti garbūs svečiai.

    

  Prof. Jolanta Talaikytė