• Naujienlaiškis
  • Kovo mėnesį tarptautinės Baltijos gintaro ir juvelyrikos parodos „Amber Trip 2017“ metu, vyko meninės juvelyrikos paroda-konkursas „Nature Morte“, kurio nugalėtoja – VDA Telšių fakulteto absolventė Lauryna Kiškytė. 

    Parodos-konkurso ekspoziciją lapkričio 23 d. – gruodžio 8 d. galite aplankyti Telšiuose, VDA Telšių galerijoje (Kęstučio g. 3).
    Ekspozicijos atidarymas lapkričio 23 d. 17 val. 


    Dažniausiai, galvodami apie natiurmortą, galvojame apie tapybą. Gintaro ir juvelyrikos parodos „Amber Trip“ metu įvykęs tarptautinis juvelyrikos konkursas „Nature Morte“ suteikė progą autoriams pamąstyti apie natiurmortą juvelyrikoje pačia plačiausia prasme. Vilniuje vykęs konkursas – įrodymas, jog nature morte tema yra anaiptol ne mirusi. Dalyvių geografija – išties įvairi ir įspūdinga. Ne mažiau įvairios ir naudotos medžiagos bei technikos. Medis, metalas, gintaras, emalis, plastikas, epoksidinė derva, ready made, organinis stiklas – dalyviai neturėjo jokių apribojimų. Kaip tik todėl konkurse nature morte tema buvo atskleista įvairiausiais būdais.