• Naujienlaiškis
 • Gruodžio 13 d. 18 val. parduotuvėje „Denim Diaries“ vyks tvaraus dizaino „Re/Matter" pop-up parduotuvės atidarymas.

  13 Vilniaus dailės akademijos (VDA) Industrinio Dizaino studentų + tvaraus dizaino idėjos + virtuvė = 13 unikalių ir praktiškų dizaino objektų skirtų virtuvei, pagamintų iš perdirbtų žaliavų.

  Pop-up parduotuvės atidarymo lydimas dizaino projektas RE/MATTER atkreipia dėmesį į atsakingo vartojimo principus. Jauniesiems VDA dizaineriams žiedinės ekonomikos ir tvaraus dizaino kurso metu (dėstytojai Western Washington university prof. Arūnas Ošlapas, pagal „Fulbright“ programą atvykęs iš JAV, ir lekt. Barbora Adamonytė), teko užduotis sukurti kasdien virtuvėje sutinkamus objektus iš antrinių žaliavų, suteikiant natūralioms medžiagoms ar nebereikalingiems kasdieniams objektams naują pavidalą. Studentai perdirbo buitines ir gamybines atliekas, taip išgaudami naujas medžiagas, tekstūras ir/arba inovatyvius antrinio žaliavų panaudojimo būdus.

  Kviečiame ne tik apžiūrėti dizainerių kūrinius, bet ir išgirsti jų sukūrimo istorijas bei įsigyti riboto tiražo dizainerių darbų -- kiekvieno objekto pagaminta vos 20 vienetų.

  Facebook įvykis

  Parduotuvė „Denim Diaries“ veiks iki gruodžio 20 d., darbo dienomis 15-20 val., savaitgaliais 10-18 val., Žydų g. 2, Vilnius. 

  LRT plius laida Kultūros diena: Kultūrinis „pop-up“ reiškinys unikaliame Skulptūros ir Vitražo centre: vietiniai kūrėjai atveria savo studijų duris (nuo 13:25 min)