Vilniaus dailės akademija (VDA) bendruomenė visiems vertinantiems meną siunčia šventinę virtualią dovaną ir atidaro ilgai lauktą elektroninę studentų meno ir dizaino krautuvę!

Nors asortimentas dar nėra gausus, krautuvėje rasite kuo nustebinti savo artimuosius, draugus ar save patį šiuo šventiniu laikotarpiu. Čia atsiras naujų, unikalių, vienetinių, pačių šviežiausių ir originaliausių VDA studentų ir absolventų sukurtų meno ir dizaino kūrinių.

Pirmoji kūrybinė iniciatyva el. parduotuvėje - VDA Vilniaus fakulteto Grafikos katedros trečio kurso studentų pristatoma unikali patirtis - „Aklas pasimatymas su printu”. Jaunųjų grafikos kūrėjų darbai pirkėjus pasitiks su netikėtu siurprizu - kiekvieną darbą gaubia gražus įpakavimas, išlaikantis paslaptį, koks „printas” puikuojasi viduje. Tai gali tapti ne tik puikia staigmena sau, bet ir artimam žmogui švenčių proga. Kaip į pasimatymus neinama tuščiomis, taip ir įsigytas „printas” pasirūpins, kad liktumėte nuoširdžiai nustebę.

Kviečiame apsilankyti VDA Meno ir dizaino krautuvėje!

Krautuvė nuolat pildoma naujais kūriniais. Visi VDA studentai ir absolventai (3 m. po studijų baigimo) gali siūlyti savo kūrinius pardavimui šioje elektroninėje krautuvėje, užpildydami e-formą