• Naujienlaiškis
 • Informuojame, kad Pasaulio sveikatos organizacijai kovo 11 d. koronaviruso protrūkį paskelbus pandemija ir atsižvelgiant į Vyriausybės nurodymus, Vilniaus dailės akademijos (VDA) Rektorės įsakymu nuo kovo 13 d. VDA studijų ir administracinis darbas bus organizuojamas nuotoliniu būdu.

  Sklandžiam studijų proceso nuotoliniu būdu vykdymui užtikrinti, VDA studentams iki kovo 16 d. 20 val. leidžiama iš VDA patalpų pasiimti asmeninius daiktus, būtinus tęsti studijoms. Nuo kovo 16 d. 20 val. studentai į VDA patalpas nebus įleidžiami iki kito Rektorės įsakymo. 

  Akademijos darbas nėra stabdomas, bet vykdomas el. ryšio priemonėmis. Apie studijų proceso organizavimą nuotoliniu būdu išsamesnę informaciją pateiks fakultetų dekanai. 

  Tarpinės peržiūros, susirinkimai, susitikimai ir kiti renginiai atšaukiami. Taip pat nedirbs VDA galerijos, bibliotekos ir valgykla.

  Studentai ir toliau dirbs pagal patvirtintą studijų tvarkaraštį, per katedrų koordinatorius ir katedrų vedėjus dalyvaus studijų procese: atsiskaitinės už pateiktas užduotis, koreguos savo darbus, vykdys kitus atsiskaitymus (pateikiant darbų nuotraukas, tekstą ar kitą medžiagą studentui ir dėstytojui priimtinu el. formatu).


  Nuoširdžiai rekomenduojame VDA bendrabučio gyventojams karantino laikotarpį praleisti su artimaisiais, palaikant ir saugant vienas kitą, ir tęsti studijų procesą nuotoliniu būdu iš namų. Išvykusiesiems karantino laikotarpiu suteikiama teisė nemokėti už bendrabutį, tačiau šie studentai negalės grįžti iki kol Rektorė paskelbs karantino pabaigą. Jau išvykusieji arba galintys išvykti iš bendrabučio karantino laikotarpiui privalo informuoti bendrabučio vedėją el. paštu bronius.simanelis@vda.lt apie savo išvykimą. Jau išvykusiems iš bendrabučio ir neplanuojantiems grįžti iki atskiro pranešimo, informavus bendrabučio vedėją, nuo kovo 16 d. mokestis už bendrabutį nebus skaičiuojamas.


  Prašome nuolat sekti informaciją asmeniniais @vda.lt ir @stud.vda.lt el. paštais.

  Saugokime save ir vienas kitą!


  Prorektorės studijoms kreipimasis į VDA bendruomenę


  Visos stojimo į VDA procedūros atšaukiamos iki balandžio 17 d. Pavasario egzaminų sesija nevyks.

  Prašome stojančiųjų sekti tolimesnę informaciją.


  Naudingos nuorodos:

  Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos informacija ir rekomendacijos visuomenei

  Naujausia Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos informacija apie koronaviruso skaičius Lietuvoje 

  Vilniaus miesto savivaldybės informacija ir rekomendacijos vilniečiams

  VDA: skaitykite, naršykite, žiūrėkite ir lankykitės parodose, nepakildami nuo sofos!