• Naujienlaiškis
 • VDA bendradarbiavimą su Šilalės regionu sustiprino sutartimi

  Vilniaus dailės akademija, nuosekliai įgyvendinama 2012–2020 m. integruotoje plėtros trategijoje numatytus tikslus –  tobulinti studijų sistemą ir stiprinti bendradarbiavimą su socialiniais partneriais, pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Šilalės rajono savivaldybe.

  VDA ir Žemaitijos regiono savivaldybių bendradarbiavimas trunka jau kelerius metus, į tai ypač aktyviai įsitraukiant Telšių ir Klaipėdos fakultetams. Sutartyje su Šilalės rajono savivaldybe numatyta bendradarbiauti edukaciniais  ir kultūriniais tikslais, o dėl kiekvieno konkretaus objekto ar renginio bus pasirašomi atskiri šalių tarpusavio pareigas ir atsakomybes numatantys susitarimai.    

  Pasirašydamas sutartį VDA rektorius prof. Audrius Klimas teigė, kad socialinių patnerių įsitraukimas leidžia nuolat tobulinti VDA vidinės studijų kokybės užtikrinimo sistemą ir pritraukti potencialių darbdavių visuose VDA fakultetuose besimokantiems studentams.

  Šilalės rajono meras  Jonas Gudauskas, apibendrindamas institucijų bendradarbiavimą, teigė, kad VDA specialistų ir studentų įsitraukimas padės organizuojant įvairius renginius ir skatins regiono žmonių veiklą kūrybos bei kultūros vadybos srityse.    

   

  „Siekiame, kad mūsų regione apsilankę svečiai suprastų mūsų identitetą. Norime, kad visa Lietuva išgirstų, jog Šilalės regione galima pamatyti įspūdingų dalykų ir tikime, kad turint tokį parnterį kaip VDA, visa tai nesunkiai pavyks įgyvendinti“, – sakė J. Gudauskas.

  Šilalės meras J. Gudauskas ir VDA rektorius A. Klimas
  Šilalės meras J. Gudauskas ir VDA rektorius A. Klimas