• Naujienlaiškis
 • Tęsiamas bendradarbiavimas su Nacionaline M. K. Čiurlionio menų mokykla

  Š. m. lapkričio 13 d. Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje vyko Akademijos ir Menų mokyklos vadovybių susitikimas bendradarbiavimo klausimais.

  Susitikime dalyvavo Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos direktorius Romualdas Kondrotas, Dailės skyriaus pavaduotojas ir Akademijos absolventas Vytenis Baura, VDA rektorė Ieva Skauronė, VDA prorektorė studijoms Ieva Pleikienė, VDA Vilniaus fakulteto dekanas Marius Šaliamoras ir VDA Atvirosios dailės, dizaino ir architektūros mokyklos direktorė Edita Kavaliauskienė.

  Sutarta moksleiviams suteikti prieigą prie VDA laboratorijų, ieškoti lankstesnių būdų talentingiems moksleiviams studijuoti Akademijoje ir palaikyti artimą VDA ir Menų mokyklos Dailės skyriaus bendruomenių ryšį.
  Susitikimo metu rektorei buvo suteikta išskirtinė proga žvilgtelėti į Dailės skyriaus fondus, kuriuose buvo galima pamatyti VDA studentų, absolventų ir dėstytojų portfolio iš moksleiviškų laikų nuo 1960 m.


  Akadė + Čiurlionkė | It's a match

  Akademijos bendradarbiavimą su Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Dailės skyriumi tęs Akademijos studentai susitikimu su moksleiviais gruodžio 9 d. 9 val.

  Facebook įvykis