• Naujienlaiškis
  • Vilniaus dailės akademijos Vilniaus fakulteto Fotografijos ir medijos meno katedra kviečia į naujo profesoriaus Žilvino Lilo atvirą paskaitą „Menoieška (ISO Art).

    Apie profesorių:

    1991 įgijęs VDA tapytojo diplomą, toliau meno studijas tęsęs JAV ir iki 2004 dirbęs vizualinių efektų, žaidimų ir animacijos sektoriuje Holivude, jau daugiau kaip 14 metų dėsto „Exmedia“ katedroje Medijų meno akademijoje Kiolne (Kunsthochschule für Medien Köln, DE). Jo pokalbio tema bus bandymas išsilaisvinti iš meno kūrimo konvencijų. Pranešėjas pristatys iš pirmojo asmens perspektyvos procesus, populiariai asocijuojamus su „menu“. Pokalbyje, papildytame garso ir vaizdo priemonėmis („PowerPoint“), pranešėjas susilaikys nuo toli-siekiančių spekuliatyvių išvadų ir bandys sekti savo asmeninę emancipacinę trajektoriją, vedančią nuo meno kaip profesijos prie meno kaip „privačios kalbos“.

    Žilvino Lilo atvira paskaita „Menoieška (ISO Art) vyks lapkričio 12 d., 15 val., 424 aud., VDA Vilniaus fakulteto Fotografijos ir medijos meno katedros 4 a., Maironio g. 3, Vilnius.