Kviečiame teikti paraiškas parodoms Vilniaus dailės akademijos (VDA) tekstilės galerijoje „Artifex“ 2021 m.

Iki lapkričio 20 d. prašome užpildyti elektroninę paraiškos formą!

VDA bendruomenės nariams: VDA dėstytojams, visų pakopų studentams, alumnams (iki 2 metų po VDA baigimo) ekspozicinė erdvė yra suteikiama nemokamai! 

Galerija taip pat pasilieka teisę netaikyti mokesčio galerijos iniciatyva kviečiamiems menininkams. Visiems kitiems pageidaujantiems rengti parodas VDA tekstilės galerijoje „Artifex“ yra taikomas eksploatacinių išlaidų mokestis (vienos savaitės įkainis ≈ 100 Eur, (tiksli suma 82 Eur. + PVM = 99,22 Eur.).

Visiems pateikusiems paraiškas atsakysime iki gruodžio 20 d.

Trumpai apie galeriją ir jos kryptį

„Artifex“ yra Vilniaus dailės akademijos tekstilės galerija, kurioje eksponuojamos akademijos dėstytojų, studentų bei svečių iš viso pasaulio darbų individualios ir kolektyvinės parodos, bendri projektai. Galerija yra atvira tiek konceptualiai, tiek ir į meninę techniką orientuotai kūrybai.

Svarbiausias „Artifex“ dėmesio objektas yra medžiagiškumas, suprantamas visomis refleksyviosiomis ir fizinėmis prasmėmis. Galeriją domina meniniai projektai, skirtingais būdais - nuo garsų iki audinių, nuo objektų iki tekstų, nuo minties iki veiksmo - nagrinėjantys šią temą. Tokiu būdu ji siekia iš naujo perartikuliuoti tekstilės meną kūrybiškais ir netikėtais būdais bei nuolatos kintančiomis aplinkybėmis. Pirmenybė teikiama tekstilės meno ir dizaino projektams.