Balandžio 14-23 d. tęsiamas bibliotekos leidinių išdavimas, teikiamos skenavimo paslaugos.

Dėmesio! Paskutinis egzempliorius neišduodamas. Skenavimo ir knygų išdavimo paslaugų pirmenybė teikiama dėstytojams ir jų dėstomam dalykui bei paskutinių kursų studentams, rašantiems baigiamąjį darbą. 

  • Jeigu iki kovo 13 d. buvote užsisakę leidinių ir gavote patvirtinimą į savo el. paštą, galėsite juos pasiimti iš anksto susitarus tel. 8 69 973 166 arba el. paštu library@vda.lt, rasa.vilimiene@vda.lt  
  • Jeigu iki kovo 13 d. nebuvote užsisakę jokių leidinių, galėsite tai padaryti tik el. laišku parašydami knygos autorių, pavadinimą,saugojimo vietą (skyrių) ir šifrą*. Įsitikinkite, kad jūsų norimas leidinys yra laisvas bibliotekoje!  Laiškus su knygų užsakymais siųskite el. paštu  library@vda.ltrasa.vilimiene@vda.lt arba skambinkite tel. 8 69 973 166.

*Knygos užimtumą, saugojimo vietą ir šifrą rasite bibliotekos kataloge.

Atsiėmimas vyks saugioje sutartoje vietoje nuo 10 val. iki 16 val.  Maironio g. 6 (Vilnius). Leidiniai iš bibliotekos meno skaityklos, abonemento bei kolekcijų kabineto bus išduodami 1 mėnesiui su galimybe prasitęsti telefonu, el. paštu ir bibliotekos kataloge

Karantino laikotarpiu leidinių grąžinimas nevyks.

Delspinigiai karantino laikotarpiu nebus skaičiuojami.

Jei nutraukiate darbo sutartį ar studijas universitete, leidinius privalote grąžinti darbo dienoms nuo 11 val. iki 13 val. budėtojui, Maironio g. 6 , Vilnius.

Konsultacijos dėl informacijos paieškos mokslinėse duomenų bazėse, atviros prieigos duomenų bazėse, karantino laikotarpiu bibliotekos testuojamose duomenų bazėse teikiamos el. paštu vaida.jankauskaite@vda.lt arba telefonu (+370) 65 177 336 (pirmadienį–penktadienį 10.00–16.00 val.).

Jei turite klausimų dėl prisijungimo prie virtualios bibliotekosbibliotekos katalogo ar duomenų bazių, kreipkitės el. paštu: biblioteka@vda.lt

Jums rūpimais klausimais prašome kreiptis darbo dienomis nuo 9 val. iki 16 val. el. paštu biblioteka@vda.lt.

Katedrų vedėjus, programų vadovus informacijos išteklių užsakymo, kitais aktualiais pagalbos studijų procesui klausimais prašome kreiptis el. paštu ruta.kuodiene@vda.lt.

Savaitgaliais neteikiamos jokios paslaugos ir konsultacijos.

Raginame nuolat sekti informaciją asmeniniais @vda.lt ir @stud.vda.lt el. paštais bei bibliotekos svetainės naujienose.


Siekdami užtikrinti kuo mažesnius trikdžius mokslo ir studijų procese, kviečiame skaitytojus užsisakyti reikiamų leidinių puslapius skenavimui(viso karantino laikotarpiu).

Nepažeidžiant LR Autorių ir gretutinių teisių įsakymo, reikalingų leidinių kopijas užsisakyti gali dėstytojai, mokslo darbuotojai, studentai ir VDA bendruomenės nariai iš savo @vda.lt  ir @stud.vda.lt pašto.

Prieš užsakant kopiją prašome:

Užsakymas įvykdomas per 1–3 darbo dienas.

Dalintis Jums asmeniškai atsiųstomis kopijomis griežtai draudžiama.


Primename, informacijos šaltinių paiešką galite atlikti duomenų bazėse. Taip pat kviečiame išbandyti testuojamas duomenų bazes bei atviros prieigos nuorodas.

Jei turite klausimų dėl paieškos duomenų bazėse ar baigiamųjų darbų įkėlimo į eLABa sistemą, kreipkitės el. paštu vaida.jankauskaite@vda.lt.

Jei turite klausimų dėl prisijungimo prie virtualios bibliotekos, bibliotekos katalogo ar duomenų bazių, kreipkitės el. paštu biblioteka@vda.lt.


Atnaujintos atviros prieigos prie mokslo ir meno duomenų bazių nuorodos


Informacija apie suteiktą terminuotą el. duomenų bazių testavimą


Saugokime vieni kitus, išlikime sveiki!