• Naujienlaiškis
 • Kai šventės jau ne už kalnų, Vilniaus dailės akademijos (VDA) studentai kviečia pasinaudoti galimybe atlikti šventinį dovanų sprintą ir įsigyti originalių jaunų menininkų darbų – grafikos atspaudų, iliustracijų, vienetinių atvirukų ir kitų rankomis kuriamų dalykų, kuriuos galima padovanoti šeimos nariams, bičiuliams, augintiniui arba tiesiog palepinti save!

  VDA studentai kviečia su jais ir jų veiklomis susipažinti iš arčiau – mugės metu vyks kūrybinės dirbtuvės, kurių metu galėsite:

  • atspausti studentų kurtą lino raižinį ant popieriaus, už papildomą kainą – ant medžiaginio maišelio;
  • pasidaryti įsegamą ženkliuką su savo piešiniais ir ne tik;
  • pasidaryti vaškainį (medžiaga padengta vašku, skirta daugkartiniam maisto įvyniojimui);
  • pats/pati išraižyti ir atspausti lino raižinį Gianni Rodari pasakojimų temomis (dirbtuvės vyks anglų k., norintys užsiregistruoti, rašykite el. paštu kaledu.sprintas@gmail.com).

  Daugiau informacijos apie dirbtuves Gianni Rodari pasakojimų temomis.

  Visa tai bus galima įsigyti už nedidelę kainą, tad pasirūpinkite smulkiaisiais, nes mugėje atsiskaitoma tik grynaisiais.


  VDA Vilniaus fakulteto Grafikos katedros kurta instaliacija „esi esu“

  Siekiame ne priešinti, o pakviesti, suburti ir parodyti, kad kiekvienas iš mūsų yra svarbus. Taip susikuria jėga. esi esu - apie žmogiškus ryšius, kurie jungdamiesi suteikia  pavienėms minims energiją jungtis bendram, dideliam tikslui. Instaliacija talpi telkti begalinį minčių spiečių. Kviečiame į jį įsitraukti ir tapti bendros energijos dalimi.

  tu -> esu -> esi -> reikalingas -> ...

  Instaliacijos pristatymas vyks mugės metu, 18 d. 17 val. 


  Facebook įvykis

  „Kalėdinis sPRINTAS“ vyks gruodžio 18 d. 14-20 val., 19d. 11-18 val. VDA Naujų rūmų Šachmatinėje salėje (Malūnų g. 5, Vilnius).

  esu esi instaliacijos dalis