• Naujienlaiškis
 •  

  Klaipėdos viešose erdvėse iki šiol nėra uostamiesčio ir jo miestų partnerių draugystę įamžinančių įdomių, interaktyvių, šiuolaikiškų vizualinių ženklų. Tai yra priežastis įgyvendinti meninį - edukacinį projektą, kuriuo būtų prisidedama prie jubiliejinės draugystės su Klaipėdos miestais partneriais sukakties 2017 m. įamžinimo.

  Projektas, jungia Vilniaus dailės akademijos bendruomenės veiklą, atspindi ir alternatyvia šiandienos meno kalba analizuoja geografines teritorijas, konkrečios vietos  specifiką, tapatybės problematiką, atminties, identiteto klausimus ir ženklina socialinės-meninės kritikos galimybių ribas. Įgyvendinant projektą siekiama per meninių veiksmų prizmę atskleisti tiek skirtingų miestų charakterių, tradicijų, papročių įvairovę, tiek Klaipėdą ir miestus partnerius jungiančius bendrus vardiklius.

  Projekto tikslas - aktyvaus keitimosi kūrybinėmis idėjomis ir patirtimi platforma, apimanti ir skatinanti visuomenės bei įvairių sričių menininkų, jaunų ir jau žinomų  kūrėjų dialogą, ieškant naujų meninių idėjų  ir realizuojant jas kūriniuose, įamžinsiančiuose jubiliejinės draugystės su Klaipėdos miestais partneriais sukaktį.
   
  Projekto vadovė - R. Jakštonienė, kūrybinių dirbtuvių lektoriai - V. Balsys ir R. Valaitis.
  Kūrybinių dirbtuvių organizatorius – Vilniaus dailės akademija Klaipėdos fakultetas
  Projekto rėmėjas - Klaipėdos miesto savivaldybė.
  Projekto partneris -  Mažosios Lietuvos istorijos muziejus.
   
  Projekto veiklų įgyvendinimo trukmė 2017 m. rugpjūčio mėn. 1 d. - gruodžio mėn. 20 d.

  Kūrybinės dirbtuvės vyks 2017 m. lapkričio mėn. 30 d. ir gruodžio  mėn. 1 d. Nidos meno kolonijoje.