• Naujienlaiškis
 • 2018 m. spalio 4-6 d. Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje vyks VI Klaipėdos knygų mugė. Džiaugiamės, kad šiais metais knygų mugėje dalyvausime ir mes – Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultetas!

  Spalio 5 d. 14 val. kviečiame į Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto studentų parodos „KNYGOS MENAS“ atidarymą I. Simonaitytės bibliotekos III a. „Galerijoje 3A“. Parodoje bus pristatyti įdomūs ir originalūs VDA Klaipėdos fakulteto Grafinio dizaino programos II kurso studentų kūriniai, atspindintys individualų požiūrį į tai, kokia yra ir galėtų būti knyga.

  Paroda veiks iki spalio 19 d.

  Klaipėdos knygų mugės tikslas – populiarinti knygą ir skaitymo tradicijas Klaipėdos mieste bei Vakarų Lietuvos regione. Šiemet knygų mugė yra skiriama Valstybės atkūrimo šimtmečiui. 

  Bendradarbiaudami su Klaipėdos apskrities viešąja I. Simonaitytės biblioteka knygų mugėje pristatysime Klaipėdos fakulteto Grafinio dizaino programos studentų darbų parodą „Knygos menas.“ Taip pat knygų mugės metu vyks knygos meno, pop-up arba trimačių popierinių objektų kūrimo dirbtuvės, kurias ves Klaipėdos fakulteto kvietimu iš Prancūzijos atvykstantys menininkai – popieriaus meno dizaineris,  iliustratorius Eric Singelin ir grafikos dizainerė Agathe Demois.

  Kasmet auganti ir vis daugiau spalvų įgaunanti KKM jau tapo ryškiu miesto kultūriniu reiškiniu. Jos metu didžiausias dėmesys skiriamas knygai ir jas rašantiesiems, tačiau KKM programa pasižymi ir renginių gausa, skirta įvairaus amžiaus lankytojui – naujausių knygų pristatymai, susitikimai ir diskusijos su knygų autoriais ir leidyklų atstovais, edukaciniai renginiai, meno parodos, filmų peržiūros, koncertai, spektakliai, konkursai ir žaidimai.  

  Klaipėdos knygų mugės programa

  Facebook

  Projektą dalinai remia Klaipėdos miesto savivaldybė.
  Projekto partneris - Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras.