• Naujienlaiškis
 • 2017 m. lapkričio 25 d. Kaliningrado vaizduojamųjų menų muziejujaus dailės galerijoje atidaryta VDA Klaipėdos fakulteto absolventų ir studentų darbų paroda  „Klaipėdos dizaino mokykla“ ir Šiuolaikinio meno ir medijų studijų programos studenčių videoprojektas. Paroda atstovauja VDA Klaipėdos fakultetą VI-jame tarptautiniame jaunųjų menininkų kūrybos festivalyje „Art-sesija“.

  Ši paroda yra rezultatas neseniai užsimezgusio dvišalio bendradarbiavimo tarp I. Kanto vardo universiteto ir Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto. Parodoje eksponuojami VDA Klaipėdos fakulteto Šiuolaikinio meno ir medijų programos studenčių J. Škaliovos, J. Docenko ir D. Petrauskaitės video darbai bei Klaipėdos fakulteto dizaino krypties programų absolventų ir studentų darbai.

  Tikimės, jog ši paroda kaip ir Klaipėdos fakultete vykęs jau ne vienas I. Kanto universiteto studentų kūrybinio darbo vizitas, tęs dviejų šalių aukštųjų mokyklų sėkmingą ir ilgalaikį bendradarbiavimą.

  Dėkojame I. Kanto universitetui, kuris rūpinosi VDA Klaipėdos fakulteto dėstytojo vizitu Kaliningrade. Taip pat dėkojame Kaliningrado vaizduojamųjų menų muziejaus dailės galerijos darbuotojams už rūpestį ir pagalbą eksponuojant  parodą. Nuoširdžiausia padėka LR Konsulato Kaliningrade Kultūros atašė gerb. Ramintai Gecevičienei už geranorišką rūpestį vizitu, eksponatų pervežimu parodai.

  Iškilmingame parodos atidaryme dalyvavo ir kūrėjus iš Lietuvos pasveikino Kaliningrado kultūros ir turizmo ministras Andrejus Viktorovičius Jermakas, Lietuvos respublikos Generalinio konsulato Kaliningrade kultūros atašė dr. Raminta Gecevičienė, Kaliningrado dailininkų sąjungos pirmininkas Viktoras Aleksandrovičius Elfimovas, Baltijos federalinio Imanuelio Kanto vardo universiteto Dizaino skyriaus vadovas prof. Borisas Konstantinovičius Mironovas. Po parodos atidarymo vyko Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto prof. Vakario Bernoto kūrybinės dirbtuvės. 


  Paroda vyks iki gruodžio 10 d.

  Daugiau informacijos rasite čia:
  https://culart.gov39.ru/news/?ELEMENT_ID=8212
  http://www.kaliningradartmuseum.ru/en/node/1422