• Naujienlaiškis
 • ATVIRŲ DURŲ DIENOS

  Šiais metais keičiasi priėmimo į menų studijas tvarka. 
  Stojantiesiems bus sudarytos  palankios sąlygos rinktis stojamuosius egzaminus, kurie vyks du kartus: 
  pavasarį 2019 m. kovo 12-29 d. ir 
  vasarą 2019 m. birželio 17 d. - liepos 5 d.

  Todėl į atvirų durų dienas taip pat kviesime du kartus: 
  Vasario 22 d. ir balandžio 12 d. 10-14 val.

  Atvirų durų dienų metu turėsite galimybę susitikti su studentais ir dėstytojais, apžiūrėti Klaipėdos fakulteto patalpas, studentų darbus, plačiau susipažinti su studijų programomis, gauti kvalifiuotą konsultaciją rūpimais klausimais.

  10 val. ir 12 val. vyks ekskursijos po fakultetą. Po ekskursijų vyks stojančiųjų kūrybinių darbų peržiūros, todėl prašome atsinešti parodyti savo darbus - akademijos dėstytojai Jums mielai patars kaip paruošti portfolio stojimiesiems egzaminams.


  Taip pat, iki gegužės mėn. kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 iki 17 val. Klaipėdos fakultete bus vykdomos konsultacijos.

  Į konsultacijas privaloma iš anksto užsiregistruoti likus ne mažiau kaip vienai darbo dienai iki numatytos konsultacijos dienos. Registruotis galima tiek telefonu (8 46 314847), tiek elektroniniu paštu (klaipedosfakultetas@vda.lt). Registruojantis reikia nurodyti vardą, pavardę, dominančios studijų programos pavadinimą, savo kontaktinius duomenis (telefono numerį ir el. pašto adresą). Registracija patvirtinama nurodytu el. pašto adresu išsiunčiant elektroninį laišką, kuriame nurodoma paskirtos konsultacijos data, laikas ir vieta.


  Išsamią informaciją apie stojamuosius egzaminus rasite ČIA