• Naujienlaiškis
 • VDA Keramikos kūrybinio centro VDA/Lauko ekspo paviljone - keturių ketvirto bakalauro kurso keramikos studenčių darbų paroda „4“.

  Į parodos pristatymą visuomenei ir susitikimą su autorėmis maloniai kviečiame balandžio 17 d. (antradienis), 17 val. prie Keramikos kūrybinio centro.

  Paroda veiks iki gegužės 6 d.

   


  Esam keturios studentės, studijuojančios ketvirtus metus akademijoje. Šioje parodoje susijungia mūsų skirtingi pasauliai - požiūris į meną ir gyvenimą. Nesistengėme užsidaryti vienos temos, estetikos rėmuose. Džiaugiamės galėdamos jums pristatyti savo kurso įvairovę parodoje „4“.


  Aistė Kalvelytė (aistekalvelyte@yahoo.com) - mano kūrinių tema yra suvokimo apie meną spragos ir neadekvatus vertinimas. Žiniasklaida, politikai, žinomi visuomenės veikėjai, neturėdami tam kompetencijos, formuoja visuomenės nuomonę apie tai, koks menas yra tikras ir teisingas, o koks - nieko vertas. Kritinio mąstymo trūkumas leidžia priklijuoti meno kūriniams etiketes, visiškai neatsižvelgiant į tikrąją jų vertę.

  Onė Maldonytė (oneauteja@gmail.com) - kūryboje dažnai analizuoju asmeninį santykį su aplinka. Stebiu kaip ir kas daro įtaką darbo procesui. Tad šiandien pristatau dviejų personų analizes,įkūnytas abstrakčiose skulptūrinėse formose.

  Milda Valantiejūtė (mildav9@gmail.com) - man svarbu, kad mano kuriamas keramikinis objektas atliktų ne tik dekoratyvinę, bet ir funkcinę paskirtį. Todėl stengiuosi, kad žmonės naudodami keramikinius indus galėtų ne tik į juos kažką įdėti, bet  ir panaudoti kaip dekoro detalę.

  Rūta Palaimaitė (rutapalaima9@gmail.com) - parodoje bus eksponuojami mano darbai iš juodosios keramikos degimo. Mano pagrindinė kūrybos inspiracija yra gamta, todėl kūriniuose dominuoja bioninės formos

   

  Maloniai kviečiame!

  Tomas J. Daunora
  VDA KKC
  www.vda.lt/kkc