Tęsiasi VDA Kauno fakulteto Tekstilės katedros organizuojamas projektas „Jaunas – jaunam: tekstilė ateičiai“. Dabar jis keliasi į Rokiškio rajoną. Gegužės 10 d. vyko kūrybinės dirbtuvės „EtnoJazz“ su Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos moksleiviais.

Gegužės 13 - birželio 15 dienomis kviečiame aplankyti jaunųjų tekstilės menininkių ir Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos mokinių parodą Rokiškio krašto muziejuje (Tyzenhauzų g. 5, Rokiškis).


Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Tekstilės katedros inicijuota jaunųjų kūrėjų veikla padės suprasti, atrasti ir permąstyti šiuolaikinės tekstilės kaip kūrybinės medijos galimybes ir paskatins 16-18 metų amžiaus jaunimą įsitraukti į kūrybinius procesus. Penkios jaunosios menininkės Rokiškio rajono Juodupės gimnazijoje ves kūrybines dirbtuves mokiniams ir po to kartu su jais Rokiškio krašto muziejuje surengs parodą.

Šio projekto tikslas yra profesionali kūrybinė veikla, paremta ne mokytojo ir mokinio principu, o lygiavertišku jaunų žmonių bendradarbiavimu, pasidalinimu patirtimis ir kūrybinių idėjų vystymu.

VDA Kauno fakulteto Tekstilės katedros koordinatorė Giedrė Kriaučionytė


Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.