• Naujienlaiškis
 • Gegužės 25 d. prasidėjo VDA Kauno fakulteto studentų praktikos.

  Tapybos katedros studentai viešėjo Nidoje ir tapė ne tik Nidos meno kolonijoje, bet ir kopose bei prie jūros. Studentai lydimi lekt. dr. Jovitos Varkulevičienės tapė ryto bei vakaro šviesoje.

  Stiklo katedros studentai taip pat išvyko į Nidos meno koloniją. Gegužės 25 - birželio 3 d. įvyko tarptautinės kūrybinės dirbtuvės bendradarbiaujant studentams ir dėstytojams iš Stiklo meno ir dizaino programos ir Gerrit Rietveld Academie Large Glass department Amsterdame. 

  Kūrybinių dirbtuvių metu studentai tyrinėjo linijos temą per fizines ir metafizines jos pasireiškimo formas. Apjungiant individualius kūrybinius ieškojimus su vietos specifika bei darbu grupėse buvo akcentuojama komunikacijos svarba kūrybiniame procese. Kūrybinių dirbtuvių vadovai: Jens Pfeifer ir Julija Pociūtė.

  Interjero dizaino katedros studentai praktikos metu dalyvauja kūrybinėse dirbtuvėse. Pasitelkę klausą ir vaizduotę vizualizuoja garsus kartu su tarpdisciplininio meno kūrėju Valdemaru Manomaičiu.

  Dizaino katedra svečiuojasi VDA Telšių fakultete kur turėjo galimybę mokytis kalvystės amato. Studentai kūrybinę savaitę užbaigė pristatydami praktikoje kurtus darbus.


  Nuotraukų galerijoje akimirkos iš Nidos ir Telšių: