• Naujienlaiškis
 • Rugsėjo 21 – 29 dienomis Nidos meno kolonijoje svečiuojasi VDA Kauno fakulteto Grafinio dizaino antro, trečio ir ketvirto kurso studentai. Čia vyksta dizaino kūrybinės dirbtuvės „New IDeA 2020“.

  Tradiciškai jau aštuntą kartą vykstančios kūrybinės dirbtuvės yra tarptautinės, tačiau šiemet dėl COVID–19 situacijos studentai iš Italijos ir Lenkijos aukštųjų mokyklų neturėjo galimybės atvykti. Numatytas komandines veiklas perėmė Grafinio dizaino studentai iš Lietuvos. 

  Pirmąją dirbtuvių dieną studentai susipažino su projekto partnerio – Prienų rajono savivaldybės užduotimi: Prienų krašto turistinio ženklo kūrimas ir jo adaptacijos pasiūlymai. Šia tema studentai pasiūlys ženklų variantus kartu su tekstu-šūkiu bei jo panaudojimo galimybes turistinėje atributikoje, lauko erdvėse, turizmo parodose, interneto svetainėse ir pan.

  Užduočiai atlikti studentai suskirstomi į dvi komandas, kurių mentoriais skiriami dėstytojai doc. Andrejus Repovas, doc. Aurimas Švedas, lekt. Egidijus Valentinavičius ir kviestinė mentorė, dizaino specialistė Evelina Baniulytė.

  Kūrybinių dirbtuvių rezultatai paaiškės po vienos intensyvios kūrybinės savaitės – rugsėjo 29 d.

  Dizaino kūrybines dirbtuves „NewIDeA 2020“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.