• Naujienlaiškis
 • Balandžio 11 dieną Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete (VDA KF) vyko architektūros kūrybinės dirbtuvės „Urbanistinis parkas“. Čia dalyvavo 10-12 klasių moksleiviai, kurie grupėse atliko kompozinius darbus vadovaudamiesi šviesos ir šėšėlio principais: savo sukurtus maketus išbandė pritaikydami skirtingus apšvietimo kampus. 

  VDA KF Architektūros katedros vedėjas ir vienas iš „Urbanistinio parko“ kūrybinių dirbtuvių organizatorius Edmundas Jackus teigia, jog tai jau ne pirmosios kūrybinės dirbtuvės, skirtos sužadinti moksleivių susidomėjimą architektūra. 

  „Mūsų architektūros katedra tokias kūrybines dirbtuves organizuoja tam, kad leistume jaunimui save išbandyti tiek kūrybinėje plotmėje, tiek dirbant komandinį darbą. Architektūroje reikia gebėti susitarti tarpusavyje, o savo konkrečius pasiūlymus pateikti aiškiai, struktūruotai ir argumentuotai. Visą tai ir stengiamės ugdyti jaunuose žmonėse, kurie dalyvauja mūsų užsiėmimuose“, - po kūrybinių dirbtuvių kalbėjo E. Jackus.

  Anot jo, kūrybinėse dirbtuvėse moksleiviai gali atrasti save ir galbūt ateityje pasirinkti architekto kelią. 


  Moksleiviai dalyvavę dirbtuvėse:

  Klaudija Kareckaitė 
  Roberta Einorytė 
  Augustinas Žaromskis 
  Paulius Stainys
  Dovilė Matulaitytė 
  Gustas Juška 
  Liucija Rutkauskaitė 
  Aistė Žobaitė 
  Giedrė Žičkevičiūtė 
  Rugilė Stankūnaitė


  Sekite Edukacinės dirbtuvės VDA Kaunas puslapį feisbuke ir nepraleiskite progos pirmieji sužinoti apie artėjančius įvykius.