• Naujienlaiškis
  • VDA Kauno fakulteto Dizaino katedroje rudens semestro metu studentai vykdė ne tik laisvus kūrybinius darbus, bet ir realaus užsakovo užduotis. „Balloon balloon“ - tai naujas lietuviškas vaikiškų laisvalaikio drabužių įmonė, kuriai antrakursiai kūrė prekinį ženklą.

    Šiai užduočiai vadovavo lektorius Egidijus Valentinavičius: „Dizaino katedros studentai kuria ne tik ženklus ir produkto pakuočių dizainus. Mes mokome ir ženklodaros, šrifto bei kaligrafijos pagrindų. Bendradarbiavimas su realiais užsakovais yra normali praktika, juk tai padeda studentams susipažinti su rinka ir lengviau į ją įsilieti baigus studijas."

    Kiekvienas studentas sukūrė po šešis prekinio ženklo variantus pagal užsakovo pateiktas gaires, kuriose trumpai aprašyta įmonės veikla, tiksliniai vartotojai, produkto savybės bei įvardinti konkurentai. Kūrybinis procesas rėmėsi šiuolaikinėmis dizaino tendencijomis, įmonės produktų vaizdinėmis interpretacijomis bei įgytomis kaligrafijos meno žiniomis.

    Užsakovui buvo didelis iššūkis išsirinkti vieną prekinį ženklą. Sveikiname Brigitą Nemiraitę, kurios sukurtas prekinis ženklas pateks į rinką, o jos portfolio papildys darbas su „Balloon balloon“. Visi studentai už įgyvendintą užduotį gavo įvertinimus, taip atsiskaitydami už grafinio dizaino modulį.