• Naujienlaiškis
  • Kontaktai

    Susitikime čia! 

     

    Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetas
    Muitinės g. 4, LT-44280 
    Kaunas

    Kauno fakulteto administracija

       
    Bendroji informacija

    Tel. (8 37) 222577

    kaunofakultetas@vda.lt
    Dekanas prof. Jonas Audėjaitis jonas.audejaitis@vda.lt
    Administratorė Giedrė Laurinaitienė giedre.laurinaitiene@vda.lt
    Prodekanė Inara Klimienė +370 682 23203 inara.klimiene@vda.lt
    Dekano pavaduotoja personalui Dalia Vilimavičienė (8 37) 222415 dalia.vilimaviciene@vda.lt
    Komunikacijos specialistė Gabija Černeckaitė +370 618 37109 gabija.cerneckaite@vda.lt
    Projektų koordinatorė Donata Jutkienė +370 614 52893 donata.jutkiene@vda.lt
    Eksplotacijos skyriaus vadovas Antanas Ivanauskas   antanas.ivanauskas@vda.lt

    Studijų skyrius

       
    Bendroji informacija (8 37) 320093 studijos.kf@vda.lt
    Administratorė Neringa Šamanskienė neringa.samanskiene@vda.lt
    Referentė Jolita Leščinskaitė jolita.lescinskaite@vda.lt
         

    Biblioteka

       
    Bendroji informacija (8 37) 249140 biblioteka.kf@vda.lt
    Valentina Grinevičienė valentina.grineviciene@vda.lt
    Jūratė Rinkevičiūtė jurate.rinkeviciute@vda.lt

    Studentų atstovybė

     
    Bendroji informacija

    +370 678 41498

    sa.kf@vda.lt
    Pirmininkė Goda Šimkutė goda.simkute@stud.vda.lt
         

    4D katedra

    +370 684 71317
    Vedėjas lekt. Tadas Vosylius   tadas.vosylius@vda.lt
    Stiklo meno ir dizaino studijų programos vadovas prof. Valmantas Gutauskas   valmantas.gutauskas@vda.lt
    Taikomosios keramikos studijų programos vadovas doc. Remigijus Sederevičius   remigijus.sederevicius@vda.lt
    Skulptūros studijų programos vadovas lekt. Lukas Šiupšinskas   lukas.siupsinskas@vda.lt
    Koordinatorė Simona Nakrošiūtė   simona.nakrosiute@vda.lt
    Koordinatorė Lilija Mogylienė   lilija.mogyliene@vda.lt

    Architektūros katedra

     

    Bendroji informacija   architektura.kf@vda.lt
    Vedėjas doc. Edmundas Jackus   edmundas.jackus@vda.lt
    Koordinatorė Viktorija Labinaitė   viktorija.labinaite@vda.lt

    Grafinio dizaino katedra

     
    Bendroji informacija   grafinis.dizainas.kf@vda.lt
    Vedėjas prof. Virgilijus Trakimavičius virgilijus.trakimavicius@vda.lt
    Koordinatorė Vaida Tamoševičiūtė vaida.tamoseviciute@vda.lt

    Dizaino katedra

     
    Bendroji informacija   pramoninis.dizainas.kf@vda.lt
    Vedėjas prof. Saulius Juozas Jarašius saulius.jarasius@vda.lt
    Koordinatorė Giedrė Petkevičiūtė giedre.petkeviciute@vda.lt

    Interjero dizaino katedra

     
    Bendroji informacija   interjero.dizainas.kf@vda.lt
    Vedėjas doc. Tomas Kuleša tomas.kulesa@vda.lt
    Koordinatorė lekt. Laura Rainė laura.raine@vda.lt

    Grafikos katedra

     
    Bendroji informacija   grafika.kf@vda.lt
    Vedėjas doc. Vaidas Naginionis vaidas.naginionis@vda.lt
    Koordinatorė lekt. Miglė Ceinorytė   migle.ceinoryte@vda.lt

    Tekstilės katedra

     
    Bendroji informacija (8-37) 225106 tekstile.kf@vda.lt
    Vedėja doc. Monika Žaltauskaitė-Grašienė monika.grasiene@vda.lt
    Koordinatorė Giedrė Kriaučionytė giedre.kriaucionyte@vda.lt

    Tapybos katedra

     
    Bendroji informacija +370 610 23829 tapyba.kf@vda.lt
    Vedėja doc. Aušra Vaitkūnienė ausra.vaitkuniene@vda.lt
    Koordinatorius lekt. Darius Rakauskas darius.rakauskas@vda.lt

    Humanitarinių mokslų katedra

       
    Bendroji informacija (8-37) 249140 teoretikai.kf@vda.lt
    Vedėja doc. dr. Vaida Almonaitytė-Navickienė vaida.navickiene@vda.lt
    Koordinatorė dr. Kristina Budrytė-Genevičė kristina.budryte-genevice@vda.lt 

    Piešimo studija

       
    Bendroji informacija   piesimas.kf@vda.lt
    Vadovas lekt. Donatas Inis donatas.inis@vda.lt
    Koordinatorius Vytautas Simanaitis vytautas.simanaitis@vda.lt

    Atviroji dailės, dizaino ir architektūros mokykla, Kauno skyrius

    Administratorė Inara Klimienė +370 682 23203 inara.klimiene@vda.lt