• Naujienlaiškis
 •  PARODOS  VDA TEKSTILĖS GALERIJOJE “ARTIFEX” PARAIŠKA

  įkelti
  įkelti

  GALERIJOS INFORMACIJA PARODŲ RENGĖJAMS:

  PARAIŠKŲ TEIKIMO TERMINAI // Pirmo pusmečio (2020 m. sausis-liepa) parodoms paraiškų laukiame jau IKI 2019 m. RUGSĖJO 20 d. (atsakymas iki spalio 16 d.)

  Antro pusmečio (2020 m. rugsėjis-gruodis) parodoms paraiškų lauksime nuo 2020 m. sausio 1 d. IKI VASARIO 3 d. (atsakymas iki vasario 17 d.)

  Paraiškas atrinks kompetetinga komisija. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai ir suderinsime visas smulkmenas.

  EKSPOZICIJOS KAINA* // Visiems pageidaujantiems rengti parodas VDA tekstilės galerijoje ARTIFEX yra taikomas eksploatacinių išlaidų mokestis (vienos savaitės įkainis ≈ 100 Eur, (tiksli suma 82 Eur. + PVM = 99,22 Eur.).

  * Ar Jums reikės mokėti už ekspoziciją galite pasiteirauti galerijos darbuotojų: VDA bendruomenės nariams: VDA dėstytojams, visų pakopų studentams, alumnams (iki 2 metų po VDA baigimo) ekspozicinė erdvė yra suteikiama NEMOKAMAI! Galerija taip pat pasilieka teisę netaikyti mokesčio galerijos iniciatyva kviečiamiems menininkams.

  *Projekto/parodos rengėjas įsipareigoja pasirūpinti parodos plakato maketu (taip pat jo spausdinimu) ir profesionalia parodos anotacija. Visa ši informacija galerijai pateikiama ne vėliau nei trys savaitės iki parodos atidarymo.

  *Projekto/parodos rengėjas pats pasirūpina darbų transportavimu.

  APIE GALERIJĄ // Artifex yra Vilniaus dailės akademijos tekstilės galerija, kurioje eksponuojamos akademijos dėstytojų, studentų bei svečių iš viso pasaulio darbų individualios ir kolektyvinės parodos, bendri projektai. Galerija yra atvira tiek konceptualiai, tiek ir į meninę techniką orientuotai kūrybai. Svarbiausias Artifex dėmesio objektas yra medžiagiškumas, suprantamas visomis refleksyviosiomis ir fizinėmis prasmėmis. Galeriją domina meniniai projektai, skirtingais būdais - nuo garsų iki audinių, nuo objektų iki tekstų, nuo minties iki veiksmo - nagrinėjantys šią temą. Tokiu būdu ji siekia iš naujo perartikuliuoti tekstilės meną kūrybiškais ir netikėtais būdais bei nuolatos kintančiomis aplinkybėmis.