• Naujienlaiškis
 • Kostiumo dizaino katedra ir VDA galerija "Akademija" (Pilies g. 44) maloniai kviečia į tarptautinę parodą „Mados komunikacija“, kurį vyks 2018 m. gegužės 2 – 12 dienomis, VDA galerijoje „Akademija“ kartu su mūsų broliukais latviais. 

  Atidarymas: gegužės 2 d. 17 val.

   

  MADOS KOMUNIKACIJA (POKALBIS NR. 1)

  Tarptautinė paroda „Mados komunikacija” atskleidžia pokalbį tarp Latvijos dailės akademijos ir Vilniaus dailės akademijos studentų. Parodoje pristatomi ryšiai tarp mados ir meno, bei įvairios jų sąsajos ir patirtys.

  Bendradarbiavimo rėmuose MADOS KOMUNIKACIJA / POKALBIS NR. 1., mados piešinys ir trimačiai projektai išreikšti kaip komunikacijos įrankiai norint sąveikauti ir bendrauti su publika, taip pat pristatant savitus kūrybos procesus.

  Studentai mados piešiniuose ir projektuose atskleidžia individualų stilių ir pasaulėjautą, mentalitetą ir paveldą. Ši paroda yra pirmasis pokalbis tarp dviejų akademijų, kuris bus tęsiamas Rygoje.

  DALYVIAI

  LV
Dita Enikova, Laima Jurca, Anita Leina, Una Berzina, Anna Elizabete Kasparsone, Iveta Vecmane, Melanija Vilka, Sanda Feldberga, Ksenija Belca.

  LT
Agnė Laurinavičiūtė, Dovilė Utaraitė, Patricija Minelgaitė, Jolanta Mučinienė, Danguolė Brogienė, Viktorija Krukonytė, Simona Šalaševičiūtė, Austėja Jablonskytė, Lukas Juodis, Regimantas Radzevičius, Tomas Baranauskas, Margaryta Zubrii, Monika Stauskytė, Eglė Ganda Bogdanienė, Jolanta Vazalinskienė, Rūta Songailaitė, Dalia Juodakytė, Kamilė Paleckytė, Skirmantė Jaryginaitė.

  Parodos kuratorės:
Jolanta Vazalinskienė ir Mara Binde