• Naujienlaiškis
 • Menotyros krypties doktorantūros disertacijų tematikų ir vadovų konkursas 2018

  Skelbiamas menotyros krypties doktorantūros disertacijų tematikų ir vadovų konkursas 2018-ųjų metų priėmimui į Vilniaus dailės akademijos ir Lietuvos kultūros tyrimų instituto menotyros krypties mokslo doktorantūrą.

  Menotyros krypties doktorantūros komitetas kviečia vadovus siūlyti 2018 m. konkursui disertacijų tematikų pavadinimus atsižvelgiant į bendras doktorantūros tematikų kryptis. Disertacijų tematikų pasiūlymai  Doktorantūros komitetui siunčiami el. paštu doktorantura@vda.lt nuo balandžio 18 d. iki gegužės 2 d. (lentelė  Nr. 1 ir priedas Nr. 1).

  Vadovų konkurse dalyvaujantys mokslininkai turi atitikti ne žemesnius, nei vyresniojo mokslo darbuotojo/docento kvalifikacinius reikalavimus. Mokslininkų, kurie nėra Doktorantūros komiteto nariai, prašome pateikti užpildytą lentelę Nr. 2.

  Doktorantūros komiteto atrinktų daktaro disertacijų tematikų ir vadovų sąrašas Vilniaus dailės akademijos ir Lietuvos kultūros tyrimų instituto menotyros krypties mokslo doktorantūros reglamento numatyta tvarka bus skelbiamas VDA ir LKTI internetinėse svetainėse ne vėliau kaip 2018 m. gegužės 18 d.

  Lentelė Nr. 1-2

  Priedas Nr. 1