• Naujienlaiškis
 • Po nekantraus laukimo ir nuoširdaus pasiruošimo parodai jaunieji dizaineriai sužinojo, kas iš jų šiemet tapo konkurso „Jaunojo dizainerio prizas 2018“ nugalėtojais. 

  Prizininkėmis tapo Modesta Žemgulytė (Komunikacijos dizaino kategorija) už asmeninį projektą „Daiktų istorijos“, Urtė Katiliūtė (Mados dizaino kategorija) už kolekciją GRAM-À-CAPUCHE, Karolina Petraitytė (Produkto dizaino kategorija) už inovatyvią priemonę chemijos pamokoms CHEM TOKENS ir Rūta Kepalaitė (Dizaino tyrimų kategorija) už projektą REAL LOOK. Joms įteikti diplomai ir 1000 Eur piniginiai prizai. 

  Papildomo prizo laimėtojais tapo Pavelas Shmeliovas (Komunikacijos dizaino kategorija), sukūręs Vilniaus viešojo transporto navigacijos sistemą ir programėlės prototipą, Deividas Katkus (Mados dizaino kategorija) už kolekciją INSOMNIA ir Gražina Bočkutė (Produkto dizaino kategorija) už naują aparatą neregiams SENSUS. 

  Išrinkti ir publikai labiausiai patikę darbai. Juos rinko portalo 15min.lt lankytojai. Daugiausiai balsų komunikacijos dizaino kategorijoje surinko Dalija Kaukėnaitė už leidinių seriją apie muzikos albumų dizaino raidą, mados dizaino kategorijoje – Aurelija Vainiūtė už papuošalų kolekciją Sąmonė ir produkto dizaino kategorijoje – Karolina Petraitytė už inovatyvią priemonę chemijos pamokoms CHEM TOKENS. 

  Sveikiname!

  Kviečiame apžiūrėti nuotraukų albumą, kuriame užfiksuotos apdovanojimo ceremonijos ir parodos atidarymo akimirkos.

  „Jaunojo dizainerio prizo 2018“ parodos dalyvių darbus iki liepos 29 d. galite apžiūrėti parodų salėje „Titanikas“ I aukšte, Maironio g. 3.