• Naujienlaiškis
 • Tarptautinis kūrybinių industrijų konkursas „Kūrybinio verslo taurė”

  Šiais metais Lietuva jau antrą kartą dalyvaus tarptautiniame kūrybinių industrijų konkurse „Kūrybinio verslo taurė“ („Creative Business Cup“). 

  Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija kviečia dalyvauti nacionalinėje atrankoje, kurios nugalėtojas 2015 metų lapkričio mėnesį dalyvaus tarptautiniame finale Kopenhagoje, Danijoje ir varžysis dėl apdovanojimo ir piniginio prizo su nacionaliniais lyderiais iš daugiau nei 50 pasaulio valstybių. 

  Pernai Lietuvą atstovavo dizaino studija „March“, o rezultatas pranoko visus lūkesčius – lietuviai pateko tarp šešiolikos geriausių pasaulyje! 

  2015 m. lapkričio 17-19 dienomis tarptautinė vertinimo komisija išrinks nugalėtoją, remiantis dviem pagrindiniais kriterijais – kūrybingumas ir rinkos potencialas. Šiemet konkurso rengėjai žada ne tik solidų piniginį prizą, bet ir prizus keturiose papildomose kategorijose: sveikata, maistas, mokomieji žaidimai ir išmanus gyvenimas (Smart living angl.). 

  Bene didžiausia naujiena 2015 m. – CBC Stay konkursas, kurio metu bus išrinktas inovatyviausias startuolis. Laimėtojas galės tris mėnesius plėtoti savo verslą Danijoje, kur gaus nemokamą darbo vietą ir galimybę integruotis į Danijos startuolių ekosistemą. 
  Dalyvaudami konkurse ne tik turėsite galimybę susipažinti su kitais kūrybingais antrepreneriais, užmegzti daugybę verslui naudingų ryšių, o, svarbiausia, pristatyti save būriui solidžių investuotojų ir daugiau nei 200 Verslo angelų. 

  Daugiau informacijos apie tarptautinį konkursą: 
  www.creativebusinesscup.com

  Daugiau informacijos apie nacionalinį konkursą: 
  www.kurybinioverslotaure.lt

  Paraiškos kūrybinio verslo konkursui teikiamos iki gegužės 12 d.