• Naujienlaiškis
 • Pasaulio sveikatos organizacijai kovo 11 d. koronaviruso protrūkį paskelbus pandemija ir remiantis Vyriausybės nurodymais bei Vilniaus dailės akademijos Rektorės įsakymu, nuo kovo 13 d. VDA biblioteka bus uždaryta. 

  Delspinigiai šiuo laikotarpiu nebus skaičiuojami.

  Primename, kad VDA turi prieigą prie prenumeruojamų elektroninių užsienio ir Lietuvos duomenų bazių, kuriomis galėsite naudotis nuotoliniu būdu per EZproxy sistemą. Elektroninių informacijos išteklių siūlome ieškoti prenumeruojamose duomenų bazėse, virtualioje VDA bibliotekoje vb.vda.lt. Dėl paieškos duomenų bazėse ar kitose mokslinės informacijos paieškos sistemose galite kreiptis į bibliotekos duomenų bazių administratorę Vaidą Jankauskaitę vaida.jankauskaite@vda.lt arba tel.: (8651) 77 336 tik darbo dienomis 10:00– 12:00, 13:00–16:00 val.

  Jei nuo kovo 17 d. bibliotekos fonduose yra Jums YPATINGAI reikalingas leidinys, sutikrinę jo duomenis el. kataloge, siųskite užklausą bibliotekos darbuotojams el. paštu:

  Kauno Fakulteto biblioteka taip pat konsultuoja visais paieškos galimybių ir patikimų informacijos šaltinių klausimais el.paštu: biblioteka.kf@vda.lt

  Klaipėdos fakulteto biblioteka teikia konsultacijas el. paštu irena.gudaityte@vda.lt

  Telšių fakulteto biblioteka skaitytojus konsultuoja el. paštu nijole.budnikiene@vda.lt bei telefonu +370 (615) 31311

  Prašome nuolat sekti informaciją asmeniniais @vda.lt ir @stud.vda.lt el. paštais. 

  Visais Jums rūpimais klausimais prašome kreiptis el. paštu biblioteka@vda.lt. Į klausimus atsakysime darbo dienomis 9:00–17:00 val.

  Visa informacija susijusi su bibliotekos veikla bus talpinama bibliotekos internetiniame puslapyje.

  Saugokime save ir vieni kitus!