• Naujienlaiškis
 • Iki 2020 m. birželio 30 d. VDA bendruomenei suteikta laikina prieiga prie Kembridžo universiteto leidyklos (Cambridge University Press) knygų kolekcijos.

  Cambridge Core Books platformoje prieinama Kembridžo universiteto leidyklos 2 000 elektroninių knygų kolekcija, skirstoma į šias dalis:

  Cambridge Histories – daugiau kaip 400 menų, kultūros ir politikos istorijos, filosofijos ir religijos mokslinių knygų.

  Cambridge Companions – daugiau kaip 700 autoritetingų informacinių leidinių, apžvelgiančių žymius menininkus, rašytojus, filosofus ir aktualias temas skirtingais istoriniais laikotarpiais. 

  HTML Textbooks – daugiau kaip 700 istorijos, filosofijos, religijos, klasikos studijų, vadybos, švietimo ir kitų mokslų krypčių vadovėlių, skirtų aukštajam mokslui. 

  Cambridge Elements – daugiau kaip 170 inovatyvių mokslinių leidinių, jungiančių knygų ir žurnalų savybes, istorijos, archeologijos, filosofijos, religijos, vadybos ir politikos temomis. 

  Atlikdami paiešką, pažymėkite „Access – Only show content I have access to“ ir nuimkite žymėjimą „Only show open access“.

  Prieigos būdai:

  1. Iš VDA kompiuterių tinklo – laisva prieiga.

  2. Nuotolinė prieiga per EZproxy skiltyje „Testuojamos duomenų bazės“.

  *Jei pageidaujate gauti duomenų bazėje prieinamų leidinių sąrašus, kreiptis el. paštu vaida.jankauskaite@vda.lt.  

  Daugiau informacijos.

  Primename, kad daugiau elektroninių šaltinių galite rasti prenumeruojamose, testuojamose ir atviros prieigos duomenų bazėse.