• Naujienlaiškis
 • Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centras organizuoja jau tradicija tapusį konkursą  „Jaunojo dizainerio prizas 2017“, kurio metu atrinktų geriausių jaunųjų dizainerių darbuspristatys parodoje veiksiančioje „Titaniko“ parodų salėse. Šio konkurso, siekienčio išskirti ir įvertinti perspektyviausius jaunosios kartos dizainerius, veikimo laikotarpiu (birželio 16 – liepos 30 d.) bus rengiami nemokami edukaciniai užsiėmimai, kuriais siekiama supažindinti su 3 dizaino kategorijomis: produkto, grafiniu ir mados, o taip pat pristatyti eksponuojamus objektus bei užmegzti diskusiją.

  Pirmojo( ir ketvirtojo )edukacinio užsiėmimo metu bus pristatomas konkursas „Jaunojo dizainerio prizas 2017“ bei kalbama apie produkto dizainą (industrial design), siekiančio masinės produkcijos gaminiuose suderinti funkciją ir patrauklumą. Taip pat savo kūrybą pristatys vienas iš parodos dalyvių.

  Antrojoje ir penktojoje ekskursijoje lankytojai bus supažindinami su bendra parodos koncepcija bei grafiniu/komunikacijos dizainu ir šiandieninėmis jo problemomis. Užsiėmime dalyvaus jaunasis grafikos dizaineris bei pristatys savo darbus.

  Trečiojo ir paskutiniojo užsiėmimų metu bus kalbama apie mados dizaino kategoriją, jos kuriamas tendencijas, pristatomi parodoje dalyvaujančių kostiumo dizainerių darbai.


  Datos:

  Birželio 18 (sekmadienis), 14 val. – ekskursija „produkto dizainas“

  Birželio 28 (trečiadienis), 16 val. – ekskursija „grafinis dizainas“

  Liepos 1 (šeštadienis), 16 val. – ekskursija „mados dizainas“

  Liepos 7 (penktadienis), 16 val. – ekskursija „produkto dizainas“

  Liepos 15 (šeštadienis), 14 val.- ekskursija „grafinis dizainas“

  Liepos 22 (šeštadienis), 14 val. – ekskursija „mados dizainas“