• Naujienlaiškis
  • NORDPLUS projektas Self-organising in Art

    Kviečiame visų kursų (BA ir MA) vaizduojamųjų menų specialybių studentus dalyvauti projekto Self-organising in Art intensyviuosiuose kursuose Taline 2016 m. sausio 4-9 dienomis.

    Kursų tikslas yra pristatyti ir apžvelgti organizacinius aspektus bei galimas menininko pozicijas rengiant parodas, ruošiant projektus ar kitas menines iniciatyvas. Kursų metu svečiai menininkai iš Danijos, Estijos ir Lietuvos pristatys jau įgyvendintus projektus bei parodas kaip pavyzdžius, o studentams, bebandant išgryninti savas idėjas, vyks atviros diskusijos siekiant pamatyti galimybes ir grėsmes.

    Šiame NORDPLUS projekte dalyvauja Karališkoji Danijos dailės akademija, Estijos dailės akademija, Vilniaus dailės akademija, Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjunga, Rundum menininkų valdoma erdvė ir Estijos šiuolaikinio meno vystymo centras. 10 vietų kursuose Taline yra skirta VDA studentams, kuriems būtų finansuojamos kelionės ir apgyvendinimo išlaidos. Už intensyvių kursų savaitę bus suteikti 3 ECTS. Projekte norintys dalyvauti studentai turi gebėti sklandžiai bendrauti anglų kalba ir iki gruodžio 11 d. atsiųsti trumpus motyvacinius laiškus VDA tarptautinių ryšių skyriaus koordinatoriui.

    Self-organising in Art aprašymas