• Naujienlaiškis
 • Kviečiame į Malvinos Jelinskaitės parodą TAČIAU NORĖČIAU, kuri bus atidaryta žiūrovui nuo rugsėjo 4d., o oficialus atidarymas vyks Vilniaus galerijų savaitgalio metu, RUGSĖJO 7d. (penktadienį) 19val. VDA galerijoje ARTIFEX.

  DIRBTUVĖS: parodos metu: rugsėjo 8-15 dienomis (šeštadieniais) 15-17 val., taip pat rugsėjo 11, 12, 13 dienomis nuo 16 iki 18 val. vyks kūrybinės dirbtuvės su autore: pasirinktų ornamentų siuvinėjimas (metaforiškai ir realiai) ant autorės sukurtų fotografinių paviršių.

  Autorė apie parodą 
  „Ieškau ornamento gamtoje, kultūriniuose, istoriniuose ir meno artefaktuose. Ieškau ornamento, kurį norėčiau apsivilkti, bet ne drabužis ar ornamentas parodoje svarbiausias, o pats pasimatavimo aktas kaip susitapatinimo su ornamentu ritualas, į kurį tikiuosi įtraukti ir žiūrovą.” 

  Agnė Narušytė apie autorę
  „Malvinos fotografijomis belieka mėgautis – nerti į tą srautą, šokinėti per bangas, plūduriuoti, tarsi estetika tebeturėtų tas pačias teises kaip modernizmo laikais, tarsi Henri Matisse’as tebesisemtų įkvėpimo iš rastų audinių.
  Audinius paminėjau ne šiaip sau - Malvinos fotografijose jų daug. Dažnai būtent pro juos ji žiūri į aplinką tol, kol tekstilinio ornamento kontūrai iššsilieja ir tikrovė.
  Agnė Narušytė,  7MD, 2015 vasario 20d.

  Tekstilės paroda „Tačiau norėčiau“
  Gaono 1, Vilnius
  Gaono 1, Vilnius, Vilnius