• Naujienlaiškis
 • Šiuolaikinio meno ir medijų studentų tarpdisciplininio meno paroda

  2017 04 14 16.00 - 2017 04 28

  VDA Klaipėdos fakultetas kviečia į Šiuolaikinio meno ir medijų studijų programos studentų tarpdisciplininio meno parodą, kurioje eksponuojami tarptautinių kūrybinių dirbtuvių metu „Šaltinis“ („Source“) sukurti darbai.

  Projekto, kurio iniciatorės ir vedėjos Leipcigo Vizualaus meno akademijos Fotografijos ir Tarpdisciplininio meno fakulteto dėstytojos, menininkės Tina Bara (fotografija) ir Alba d’Urbano (tarpdisciplininis menas), metu studentai tyrinėjo žmogaus prigimtį, jo praeitį, dabarties gyvenimo momentus, skirtingus asmens tapatybių aspektus ir slinktis. Tyrimui buvo pasirinktos šeimos, giminaičių portretinės fotografijos, kurių gausu mūsų tėvų ir senelių albumuose. 

  Analizuodami, interpretuodami savo autoportretus bei šeimos narių fotografijas, kūrybinių dirbtuvių metu video, fotografijos technikomis studentai kūrė personalinius vaizdo pasakojimus apie įvairius, gal ne visada pozityvius, bet visada neišvengiamus asmens kaitos procesus, kartai keičiant kartą. 

  Tarptautinėse kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavo VDA Šiuolaikinio meno ir medijų programos II kurso studentės: Dainora Petrauskaitė, Jevgenija Škaliova, Julija Docenko bei šiuo metu VU ir VDA pagal Erasmus programą studijuojanti kanadietė Emily Dundas.

  Kūrybinės dirbtuvės VDA Klaipėdos fakultete organizuojamos bendradarbiaujant su VDA Erasmus partneriu Leipcigo Vizualiųjų menų akademija bei VDA socialiniu partneriu Klaipėdos kultūrų komunikacijų centru.

  Parodos atidarymas – balandžio 14 d. (penktadienį) 16 val.
  Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultete, Daržų g. 18.

  Maloniai kviečiame apsilankyti!

   

  Šiuolaikinio meno ir medijų studentų tarpdisciplininio meno paroda
  Daržų g.18
  Daržų g.18, Klaipėda