• Naujienlaiškis
 • Šaltinis

  2017 10 02 - 2017 10 21

  VDA Klaipėdos fakulteto Šiuolaikinio meno ir medijų studijų programos II kurso studentai VDA galerijoje „5 malūnai“ pristato tarpdisciplininio meno parodą „ŠALTINIS“ / („SOURCE“).

  Paroda veikia spalio 2–21 d. 


  Žodis šaltinis asocijuojasi su ištakomis, pradžia, todėl neatsitiktinai jis buvo pasirinktas projekto, tyrinėjančio žmogaus prigimtį, jo tapatybių aspektus ir slinktis, pavadinimu.

  Tyrimui buvo pasirinkta fotografija. Tiksliau, fotografiniai šeimos, giminaičių atvaizdai, kurių gausu mūsų tėvų, senelių albumuose. Analizuodami, interpretuodami savo šeimos fotografijas, kūrybinių dirbtuvių metu studentai kūrė personalinius vaizdo pasakojimus apie įvairius, gal ne visada pozityvius, bet visada neišvengiamus asmens kaitos procesus,  kartai keičiant kartą.

  Parodoje eksponuojami studentų tarptautinių kūrybinių dirbtuvių metu sukurti darbai.

  Projekto iniciatorės ir vedėjos: Leipcigo Vizualaus meno akademijos Fotografijos ir Tarpdisciplininio meno fakulteto dėstytojos, menininkės Tina Bara (fotografija) ir Alba d’Urbano (tarpdisciplininis menas). Leipcigo Vizualaus meno akademija yra VDA partnerinė auštoji mokykla.

   

  Šaltinis
  Malūnų g. 5, galerija „5 malūnai“
  Malūnų g. 5, galerija „5 malūnai“, Vilnius