• Naujienlaiškis
 • Kultūros ministerija skelbia konkursą daliniam projektų finansavimui

  Vadovaudamasi Autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos aprašu ir Kūrybinės veiklos programos aprašu Kultūros ministerija kviečia teikti paraiškas Kūrybinės veiklos programos bei Autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos projektų daliniam finansavimui. Projektų paraiškos priimamos iki 2017 m. birželio 15 dienos.

  Kūrybinės veiklos, autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programa pradėta vykdyti nuo 2013 m. Nuo 2017 m. programa atskirta į dvi dalis t.y. Kūrybinės veiklos programą ir Autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programą.

  Patvirtinti programų aprašai reglamentuoja svarbiausius tikslus ir jų lėšomis finansuojamus projektus, projektų finansavimo kriterijus, paraiškų teikimo ir svarstymo tvarką, lėšų skyrimo ir atsiskaitymo už skirtų lėšų panaudojimą tvarką ir sąlygas. 

  2017 m. projektams skirtas 950 143,24 Eur. finansavimas, 40 % finansavimo skirta Kūrybinės veiklos programos projektams ir 60 % Autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos projektams. Paraiškas abiejų programų projektams finansuoti gali teikti tik teisės aktų nustatyta tvarka registruoti juridiniai asmenys.

  Išsamią LRKM informaciją rasite čia