Š. m. gruodžio 10 d. 18.30 val. Nacionalinėje dailės galerijoje vyko 9-ais tarptautinis jaunųjų dizainerių konkurso „Mados injekcija“ finalas. Kasmet šis renginys sulaukia didelio susidomėjimo tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, tačiau šiemet jis ypatingas - naujausią savo kolekciją pristatė Tomas Baranauskas (Thom Bara) - Kostiumo dizaino katedros magistrantas, konceptualus kūrėjas, teoretikas, lektorius, mados stilistas.

Ir „Mados injekcijoje“ bei „Mados infekcijoje“ Tomas - ne naujokas. Nuo antro kurso jis savanoriavo šiuose tarptautiniuose konkursuose kaip užsienio dizainerių asistentas, vėliau tapo koordinatoriumi. Gruodžio 10 d. ypatinga tapo ne tik Tomui, „peršokusiam“ į kitą podiumo pusę, bet ir „Mados infekcijos“ komandai bei mados dizainerių bendruomenei.

Iš 17-os jaunųjų mados dizainerių - tarptautinio konkurso „Mados injekcija“ finalininkų, pristačiusių savo kolekcijas, Tomas Baranauskas pateko į ketvertą tų, kurie savo kolekcijas pristatys kovo mėnesį vyksiančiame tarptautiniame mados festivalyje „Mados infekcija“.

Tomas pristatys konceptualią eksperimentinę kolekciją „JUODA“.

Apie konkursą spaudoje:

Delfi.lt | tv3.lt | alfa.lt

Tomo darbų galerija

„Mados injekcija“