• Naujienlaiškis
 • Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultetas kviečia į Šiuolaikinio meno ir medijų studijų programos studentų tarpdisciplininio meno parodą. 

  Parodoje bus eksponuojami tarptautinių kūrybinių dirbtuvių metu „ŠALTINIS“ („SOURCE“) sukurti darbai. 

  Projekto, kurio iniciatorės ir vedėjos Leipcigo (Vokietija) Vizualaus meno akademijos Fotografijos ir Tarpdisciplininio meno fakulteto dėstytojos, menininkės Tina Bara (fotografija) ir Alba d’Urbano (tarpdisciplininis menas) metu, studentai tyrinėjo žmogaus prigimtį, jo praeitį, dabarties gyvenimo momentus, skirtingus asmens tapatybių aspektus ir slinktis. Tyrimui buvo pasirinktos šeimos, giminaičių portretinės fotografijos, kurių gausu mūsų tėvų ir senelių albumuose. 

  Analizuodami, interpretuodami savo autoportretus bei šeimos narių fotografijas, kūrybinių dirbtuvių metu video, fotografijos technikomis studentai kūrė personalinius vaizdo pasakojimus apie įvairius, gal ne visada pozityvius, bet visada neišvengiamus asmens kaitos procesus, kartai keičiant kartą. 

  Tarptautinėse kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavo Vilniaus dailės akademijos (VDA) Šiuolaikinio meno ir medijų programos II kurso studentės: Dainora Petrauskaitė, Jevgenija Škaliova, Julija Docenko bei šiuo metu VU ir VDA pagal Erasmus programą studijuojanti kanadietė Emily Dundas.

  Kūrybinės dirbtuvės VDA Klaipėdos fakultete organizuojamos bendradarbiaujant su  VDA Erasmus partneriu Leipcigo Vizualiųjų menų  akademija,  VDA Klaipėdos fakulteto Šiuolaikinio meno ir medijų studijų programos Socialiniu partneriu Klaipėdos kultūrų komunikacijų centru.

  Parodos atidarymas įvyks 2017 m. balandžio 14 d. (penktadienį), 
  16 val. Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultete, Daržų g. 18.

  Maloniai kviečiame apsilankyti!