• Naujienlaiškis
 • VDA akademinė bendruomenė kviečiama į paskaitą-diskusiją su Londono Šv. Martyno universiteto (Central St. Martins university, London) profesoriumi, Londono Meno universiteto Meno, dizaino ir mokslo katedros vadovu, Karališkosios meno draugijos, seniausios pasaulyje biologų draugijos Linnean (Londonas) nariu Rob Kesseler. 

  Susitikimas vyks lapkričio 16 d. 16 val. VDA Klaipėdos fakulteto I a. hole.

  Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto kvietimu prof. Rob Kesseler atvyks skaityti pranešimą tarptautinėje konferencijoje „Creativity for Life.“ Malonu, jog profesorius sutiko pasidalinti savo žiniomis ir su VDA Klaipėdos fakulteto bendruomene. Pastaruosius aštuoniolika metų, dirbęs kartu su įvairių specializacijų mokslininkais – nuo augalų morfologų, ląstelės biologų iki bakteriologų ir genetikų, Robas Kesseleris gyvąjį pasaulį ištyrė mikroskopiniu lygiu. Šiuo atrastu, sudėtingų gyvybę palaikančių pavyzdžių ir struktūrų stulbinančiu pasauliu, jis dalijasi su didžiule aistra, visuomenei pristatydamas savo meno kūrinius, publikuodamas knygas, organizuodamas kūrybines studijas.

  Kaip sako pats prof. R. Kesseler: „Mes gyvename tokiu laiku, kai meno ir mokslo erdvės susilieja. Sintetinės biologijos sritis pilna resursų dizaineriams ir menininkams, o skaitmeninių vaizdų ir gamybos platformos tampa bendros visoms bendruomenėms – ribos tampa vis labiau pralaidžios, galimybės gausesnės“.

  Paskaita vyks anglų kalba, trukmė 1,5val. 

  Kviečiame dalyvauti!

  http://www.robkesseler.co.uk