• Naujienlaiškis
 • Pernai sėkmingai startavęs, šiemet galerijų mylėtojus ir vėl pasitiko Gallery Weekend Kaunas'17!

  Gegužės 11-14 dienomis Kaune buvo galima susipažinti iš arčiau su įvairiomis kultūrinėmis iniciatyvomis. Programoje netrūko parodų atidarymų, performansų, įtraukiančių kūrybinių veiklų ir paskaitų.
  Galerijų savaitgalio renginiuose dalyvavo ir VDA Kauno fakultetas, kuris šį kartą atverė visas duris ir kvietė susipažinti su jaunųjų menininkų kūryba. Tai puiki proga jaunųjų menininkų darbų gerbėjams ir sekėjams bei Kauno galerijų atstovams, kultūros projektų rengėjams atkreipti dėmesį ir susipažinti su jaunatviškomis idėjomis kūryboje bei užmegzti kontaktus su pačiais jaunaisiais menininkais.

  Gegužės 12 dieną į Muitinės g.4 susirinko gausus būrys žiūrovų, kurie galėjo susipažinti su studentų darbais, vyko ekskursija po VDA Kauno fakulteto ekspozicijas.

  VDA Kauno fakulteto galerijoje veikusią Tapybos katedros parodą pristatė katedros vedėja doc. Aušra Vaitkūnienė.  Parodoje eksponuojamos tapybos programos užduotys, kurios yra studentų idėjų, apmąstymų, išraiškos ir kūrybos rezultatas. Kiekvienas kūrinys savyje talpina ne tik jausmą, nuorodą į pasaulio įvairumą, bet ir kreipia žiūrovo dėmesį į platesnį kontekstą.  Parodoje dalyvauja II kurso studentai: Aira Beleišytė, Lukas Marciulevičius ir III kurso studentai: Gerda Malinauskaitė, Daiva Tankevičienė, Rasa Deveikytė, Sonata Riepšaitė, Medeinė Revuckaitė, Samanta Augutė. Vadovė doc. A Vaitkūnienė.

  Tapyba, Grafika, Dizainas, Keramika, Tekstilė, Grafinis dizainas, Skulptūra - visa tai ir dar daugiau džiugino Gallery Weekend Kaunas'17 lankytojus.